vlaHnMHW Programma van 13 april t/m 22 april Donderdag 13-apr. Donderdagavondgroep. 18:30 Oud Hollandse spelen. Vrijdag 14-apr. Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroep2 Zaterdag 15-apr. Rock 'n Roll avond. 20:00 Medewerkersgroep 1 Donderdag 20-apr. Donderdagavondgroep. 18:30 Brievenbusspel in het bos. Vrijdag 21-apr. Vrijdagavondgroep. 19:30 Zaterdag 22-apr. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgroep2. Rock 'n Roll party in de Jera. Zaterdag 15 April vindt er in de Jera een heuze Rock 'n Roll avond plaats.Chantilly Lace zal dan de Jera op haar grondvesten laten trillen. Deze echterock 'n roll hand wordt geïnspireerd door de muziek van grootheden als JerryLee Lewis, Little Richard en natuurlijk Elvis Presley. Trek dus heel snel jeGrease-outfit uit de kast, en zorg datje aanstaande zaterdag weer van departij bent voor een knallend feestje! Jera on Air: Voor het aankleden van de tent en het terrein zijn wij op zoek naar oude lakens en onbruikbare cd's. Heb jij of ken je iemand die wat kwijt wil geeef dit dan af bij de loods van Timmerberdijf Claessens. Leeftijdsgrens op zaterdag Via deze weg wiiien wij iedereen nogmaals benadrukken dat onze leeftijdsgrens op zaterdagavond vanaf 14 jaar is. We bemerken de laatste tijd vaker dat op zaterdagavonden met activiteiten (bands, DJ's etc.) er steeds jongere groepen binnenkomen. Dit is niet de bedoeling, speciaal voor jullie organiseren wij iedere 2 weken de AVTOmdat wij ons ook aan bepaalde regelgeving moeten houden zullen wij vanaf nu regelmatiger gaan controleren op leeftijd bij de entree. Denk er dus aan dat er gevraagd kan worden om identificatie. Als je dit niet bij hebt kan je de toegang geweigerd worden. Bestuur Jera'70 Check voor meer info www.jera70.nl CHANTILLY LACE! Komende zaterdag 15 april is het weer zover, Commissie Bijzondere Activiteiten heeft dan weer een super vet feest ingepland. Namelijk een Rock 'n Roll party. Een oude bekende van de Jera zal deze avond het podium betreden en dat is niemand minder dan Chantilly Lace. De wat oudere bezoekers zullen deze band nog goed kunnen herinneren omdat het de enigste keer is geweest dat er een piano op het podium heeft gestaan. Ook toen was het een onvergetelijke wilde show dat nou in herhaling zal gaan. De mannen van Chantilly Lace gestoken in een driedelig pak en gewapend met piano, sax, bas, gitaar en drums zullen het publiek onder vuur nemen met echte Rock 'n Roll klassiekers als Great balls of fire, Johny B Goode, Tutti Frutti en Blue suede shoes. Een avond die dus ook bestemd is voor de wat oudere bezoekers! De entree bedraagt 5 Euro en de zaal gaat om 20.00u. los. Natuurlijk is het deze avond ook weer van 20.00u. tot 21.00u. Euroknallers! Noteer alvast in je agenda: Zaterdag 13 mei 70's 80's Party met SOLID 6 Zaterdag 10 juni Hollandse Avond WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. 1 e rtfÊ

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2