Ysselsteyiis Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg44, nr. 15 14 april 2006 Van dc parochie: Johannes 20.1-9 Op de eerste dag van de week ging Maria van Magdala, in alle vroegte, terwijl het nog donker was, naar het graf en zag dat de steen voor de opening van het graf was weggehaald. IJlings liep ze naar Simon Petrus en de andere leerling, die van wie Jezus hield. 'Ze hebben de Heer uit het graf gehaald', zei ze. 'Wisten we maar waar ze Hem hebben neergelegd!' Daarop gingen Petrus en de andere leerling op weg naar het graf. IJlings liepen de twee er samen naartoe, maar de andere leerling liep harder dan Petrus en kwam het eerst bij het graf aan Hij wierp er een blik in en zag dat de linnen doeken er nog lagen. Maar hij ging niet naar binnen. Toen kwam ook Simon Petrus, na hem, bij het graf aan en ging meteen naar binnen. Hij zag hoe de doeken er nog lagen, maar ook hoe de doek die zijn hoofd had bedekt, niet bij dc andere doeken lag: hij was opgerold en lag helemaal apart. Toen pas ging ook de andere leerling, die hel eerst bij het graf was aangekomen, naar binnen. Hij zag en kwam tot geloof. Ze wisten toen nog niet wat de Schrift zei: dat Hij uit de doden móést opstaan. Intenties van 15 april t/m 21 april 2006: Zat. 15 apr. 20.00 u. (Vivace) Paaswake, gezamenlijk met het gehele cluster. Teng Classens en Marie Classens-Gooren; Harrie Rongen en overleden familie Gerard Fleurkens i.v.m. zijn verjaardag;Uit dankbaarheid i.v.m 50 jarig huwelijk voor de overledenen van de familie van Dijck-Derckx; Maria Poels-Jacobs i.v.m. haar verjaardag en voor Tren Poels; Piet en Martien Knijpers en voor de overledenen van de familie Bos en de familie Wouters 7 16 apr. 9.30 u. (Vivace) Hoogfeest van Pasen; Marlidi Bastiaansen i.v.m. haar verjaardag; Toon Wismans; Familie Fleurkens-Jenneskens Jaardienst Wilhelmus Lemmens, Lamberta Poels en voor hun zoon Toon; Voor het 40-jarig Bruidspaar Gerrit en Riet Michels- van Someren Ma. 17 apr. 9.30 u. (Eige Wijsjes) 2dc Paasdag Eerste H.Communie; voor opa Piet Cox Di. 18 apr. 19.00 u. Jaardienst Ouders Vollenberg-Aerts Vr. 21 apr. 14.00 u. Huwelijksmis van Martien Meulendijks en Anita Pasztelan Misdienaars: Za. 20.00 u. Stef-Jelle-Niels-Erwin Zo. 9.30 u. Mike en Janneke Ma. 9.30 u. Kevin en Niels Di. 19.00 u. Mike en Kevin Vr. 14.00 u. Erwin en Janneke Per 1 april j.l. is Kapelaan Crasborn door Bisschop Wiertz benoemd tot administrator van ons cluster Ysselsteyn-Merselo- Vredepeel. Een benoeming tot pastoor van ons cluster zit er voorlopig niet in. De kapelaan zal zich vooral bezig blijven houden met het Geestelijk werk van ons cluster. Voor het opgeven van de misintenties e.d. blijft alles zoals het nu is. s'Maandags is voot Kapelaan Crasborn een vrije dag, daar ook hij moet kunnen bijtanken Hopende uw begrip hiervoor. Er zal ter zijner tijd een kruik met wijwater worden geplaatst achter in de kerk, zodat iedereen die wil, altijd wijwater mee kan nemen. Vastenactie voor de straatkinderen van Nepal. De Vastenactiezakjes zijn dez.e week huis aan huis opgehaald, mocht u de collectant gemist hebben dan kunt u achter in dc kerk uw bijdrage geven of overmaken op bankrekening 1281 32 841 t.b.v. Marjo Jenniskens in Nepal. - •--- - -v •#Ji2

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1