Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand april: Joan Janssen, Ger Jenniskens, Toon Jenniskens en Petra Jespers. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Tijdens de jaarvergadering in januari is de contributie vastgesteld op 75,00. Deze zal binnenkort worden geïncasseerd. Examens A.s. zaterdag 1 april neemt Ron Jespers deel aan het praktijkexamen B aan het CVA in Tilburg. Wij wensen Ron heel veel succes! Eerste H. communie Op tweede paasdag, maandag 17 april, begeleiden wij de Eerste H. communicanten naar de kerk. Federatief solisten- en ensemhleconcours Op zaterdag 25 en zondag 26 maart werd in gemeenschapshuis "De Brink" in Leunen het jaarlijkse solisten- en ensembleconcours gehouden. Hieronder volgen de uitslagen van de deelnemers van onze vereniging: Vijfde divisie Douwe Claessens 85 ptn. Michelle Jacobs 84 ptn. Jesse Smits en Stef van Dijck 76 ptn. Marly van Asten 85 ptn. Renee Wilmsen en Loes Bonants 86 ptn. Julia Claessens 85 ptn. Harm Tonnaer 83 ptn. Renee Wilmsen 87 ptn. Erwin Janssen 82 ptn. Lin Bartray 85 ptn. Vierde divisie Jelle Claessens 83 ptn. Ellen Bouwman en Vera Claessens 80 ptn. Bas Claessens 80 ptn. Stef Koonings 85 ptn. Sanne Versteegen en Bart Stevens 84 ptn. Stefanie Romme 85 ptn. Derde divisie Bernadette Lemmens 87 ptn. \lle deelnemers van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat! Contributie ZijActief Ysselsteyn 2 ft^lEF Reumacollecte De reumacollecte heeft dit jaar het mooie bedrag van 805,67 opgebracht. Wij willen iedereen die hieraan heeft bijgedragen bedanken en natuurlijk ook onze collectanten. Kienen Dinsdag 4 april is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Riek de Wit zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Hapjesavond Dinsdag 25 april gaat Elly Aarts ons weer culinair verwennen. Zij zal voor ons diverse gerechten klaarmaken: Enkele warm koud voorgerechten, alsook enkele salades, dan nog een paar luxe hapjes en natuurlijk de nagerechten. Wil je ook van dit alles komen proeven dan kun je jezelf tot 14 april opgeven bij Riek de Wit tel. 541402. We vragen wel een eigen bijdrage van 6,00 p.p. De avond wordt gehouden in Dancing Pilot en begint om 20.00 uur ^SSeiSTEVf U.nhtiry

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5