Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Brief Fam Sorkhabi Beste mensen, Wij willen via deze weg graag iedereen bedanken die ons de afgelopen jaren zo fantastisch geholpen heeft. We zijn in juli 2003 uit onze woning gezet en sindsdien hebben we van alle kanten hulp mogen ontvangen. Er hebben mensen voor onderdak gezorgd, voor geld, voor ven/oer naar ter Apel en we hebben nog op allerlei andere, sympathieke manieren hulp gekregen. We hebben eind december vorig jaar via onze advocaat te horen gekregen dat we tot 27 september 2006 een vergunning tot verblijf hebben. Dit betekent dat we mogen werken, recht hebben op huisvesting en recht hebben op een uitkering. We hebben sinds kort de sleutel van onze nieuwe woning op Veenmos 6. We werken daar nu om alles klaar te maken om er te gaan wonen. Tot die tijd wonen we nog bij onze huisartsen in de voormalige praktijk, waar we inmiddels ook al een jaar van hun gastvrijheid genieten. Onze droom blijft dat we ooit toestemming zullen krijgen om voor altijd in Nederland te mogen blijven. Nogmaals heel hartelijk dank voor alle goede zorgen. Graag tot ziens, Mustafa, Jelena, Mark, Maria en Maxima Sorkhabi. AFDELING YsselsteynA'redepeel JAARVERGADERING. Op deze jaarvergadering werd het aftredende bestuurslid Mia Swinkels-Janssen vanwege haar vele verdiensten voor onze vereniging tijdens haar n/ 12-jarige bestuursperiode door de voorzitter van de Regio "Peel en Maas" onderscheiden met de KBO-speld. Deze onderscheiding wordt alleen verleend bij grote verdiensten en indien men meer dan 8 jaar bestuurslid is geweest. Proficiat, Mia Er werd ook afscheid genomen van Jo Claessens-Hendrikx, die 7 jaar bestuurslid is geweest en evenals Mia vee! voor onze vereniging heeft gedaan. Beide dames bedankt We wensen de opvolgers: Corrie Couwenberg-van Hoof en Nellie Marcellis-Smeets heel veel succes en voldoening in hun nieuwe bestuursfunctie. Cor Huijs werd bij acclamatie herkozen. ZENITH. Zaterdag 1 en zondag 2 april zijn er Open Dagen. U dient eerst een toegangsbewijs te kopen bij de nabijgelegen Beurs. Op vertoon van dit toegangsbewijs tot de beurs kan men zich melden bij de ingang van Zenith voor een rondleiding: op zaterdag 1 april om 15.00 en 17.00 uur en op zondag 2 april om 14.00 en 16.00 uur. BILJARTEN L SMELEHOF-competitie. Na een spannende finale op dinsdag 21 maart tussen Wim Broers en Huub Koonings werd laatstgenoemde de winnaar van de Wisselbeker, die door Diny Janssen aan hem werd uitgereikt. Proficiat, Huub Wim Broers werd overigens winnaar van de HPG-prijs (=Hoogste Procent Gemiddelde), ook dit is zeer zeker een felicitatie waard CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: Weinigen komen tot het besef dat ze met hun kritiek op anderen hun eigen karakter verraden. Aanmoediging is dikwijls een betere aansporing om iets te verbeteren dan welke kritiek ook". GEMENGD KOOR VIVACE zaterdag 1 april, brengen we na de H.Mis van 19.15u. een serenade aan het zilveren bruidspaar Gerrie en Gerrit Spreeuwenberg. We zijn voor deze gelegenheid natuurlijk in uniform. 9 We reden zondag onze tocht met 8 renners. Of dit nu kwam door het verzetten TOURCLUBvan de klok of door de natte omstandigheden is niet bekend. Frans had een ■MIJ1IJJ7—T)mooie route richting Zoerik (Soerendonk) in zijn navigatiesysteem geprogrammeerd. Niet vreemd voor Frans, hij is geboren en getogen in Maarheeze. Zogezegd vertrokken we onder natte omstandigheden, niet zozeer uit de lucht maar op de weg. Een groot gedeelte van de route verliep langs het Achelse Kluis tracé. In de buurt van Sterksel en Leende verlieten we deze route om via allerlei leuke wegen via Soerendonk richting Maarheze te koersen. Tot net achter Leende was het tegen de stevige zuidwester in werken geblazen. Hierna hadden we dezelfde zuidwester als vriend. Na 96 km en drie lekke banden arriveerden we terug in Ysselsteyn. Na het lessen van de dorst restte nog het kuisen van het materiaal. KBO

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3