Donderdagavondgroep: Jera on Air posters maken, dus gebruik je fantasie en misschien dingt jou poster mee voor de echte Jera on Air poster. Punknight met Jellygoose Eigenlijk stond er voor zaterdag 1 april een Ierse Avond op het progamma van de Jera. Toen we echter de kans kregen om de mannen van Jellygoose weer eens in de Jera op te laten treden, hebben we dit omgedoopt in een heuse Punknight (Dit betekent uiteraard dat de Ierse avond op een andere datum zal plaatsvinden!). Jellygoose zal optreden met medewerking van een support act, welke we nog even geheim houden. Met nummers uit de jaren '60, '70 en '80, uiteraard gegoten in een punkrock jasje, zullen ze de Jera ongetwijfeld weer op z'n kop zetten. Alcoholvrije Tienerdisco 21 April: Gala-avond in stijl met een gratis welkomsdrankje en een hapje. Dus dresscode verplicht en ook de muziek is in gala stijl. Jera on Air: Voor het aankleden van de tent en het terrein zijn wij op zoek naar oude lakens en onbruikbare cd's. Heb jij of ken je iemand die wat kwijt wil geeef dit dan af bij de loods van Timmerberdijf Claesscns. Leeftijdsgrens op zaterdag Via deze weg willen wij iedereen nogmaals benadrukken dat onze leeftijdsgrens op zaterdagavond vanaf 14 jaar is. We bemerken de laatste tijd vaker dat op zaterdagavonden met activiteiten (bands, DJ's etc.) er steeds jongere groepen binnenkomen. Dit is niet de bedoeling, speciaal voor jullie organiseren wij iedere 2 weken de AVT. Omdat wij ons ook aan bepaalde regelgeving moeten houden zullen wij vanaf nu regelmatiger gaan controleren op leeftijd bij de entree. Denk er dus aan dat er gevraagd kan worden om identificatie. Als je dit niet bij hebt kan je de toegang geweigerd worden. Bestuur Jera'70 Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Programma van 30 maart t/m 8 april Donderdag 30-mrt. Donderdagavondgroep. Jera on Air posters maken. 18:30 Vrijdag 31-mrt. Vrijdagavondgroep. Medewerkers groep 1 20:00 Zaterdag 1 -apr. Punknight. Medewerkersgroep2. 20:00 Donderdag 6-apr. Donderdagavondgroep. Foto-speurtocht. 18:30 Vrijdag 7-apr. Alcoholvrije Tienerdisco. DJ RAlf. 19:30 Zaterdag 8-apr. Disco v.d. jeugd vanaf 14 jaar. Medewerkersgroep 1 20:00 r M Vocaal group Enjoy Together Op zaterdag 8 april gaan we weer met zijn allen gezellig een avond zingen. Gaarne iTOGETHER verzoeken wij om iedereen die mee doet, om op de afgesproken tijd van 18.15 uur aanwezig te zijn in de kerk van de St.Oda. Zonnebloemafd. 'de Peelbloem'. Op woensdag 31 mei brengt 'de Peelbloem' een bezoekje aan Oostrum. Er is dan om 14.30u. een Maria-lof. Iedereen kan hierbij aansluiten, hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Meer hierover hoort u t.z.t. I i r ït

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2