8s M Programma van 23 maart t/m 1 april Donderdagavondgroep. 18:30 Godentocht. Alcoholvrije Tienerdisco. 19:30 DJ? Disco v.d.jeugd vanaf 14 jaar. 20:00 Medewerkersgroep2. Donderdagavondgroep. 18:30 Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroepl Ierse avond. 20:00 Medewerkerseroen2. Hoover winnaar Fight For Fame 2006. Vrijdag 17 en zaterdag 18 maart werd er in de Jera alweer voor de 5e keer gestreden om als opcningsact op Jera on Air te staan. Ook dit jaar mag de winnaar van Fight For Fame als hoofdprijs de opening van Jera on Air verzorgen. Door de 3-koppige jury werd Hoover, een jonge band uit Maastricht, aangewezen als winnaar. Waarom? Dat merk je wel op 2.5 mei, wanneer ze Jera on Air 2006 spetterend zullen openen! Tip: Benieuwd naar de muziek van Hoover? Beluister dan eens hun promo-cd op www.hoover05.nl Donderdagavondgroep: Godentocht, neem je fiets mee. Nieuwe JERA-munten: Vanaf nu zijn alleen nog de paarse munten geldig. Donderdag 23-mrt. Vrijdag 24-mrt Zaterdag 25-mrt Donderdag 30-mrt. Vrijdag 31-mrt. Zaterdag 1-apr. Leeftijdsgrens op zaterdag Via deze weg willen wij iedereen nogmaals benadrukken dat onze leeftijdsgrens op zaterdagavond vanaf 14 jaar is. We bemerken de laatste tijd vaker dat op zaterdagavonden met activiteiten (bands, DJ's etc.) er steeds jongere groepen binnenkomen. Dit is niet de bedoeling, speciaal voor jullie organiseren wij iedere 2 weken de AVT. Omdat wij ons ook aan bepaalde regelgeving moeten houden zullen wij vanaf nu regelmatiger gaan controleren op leeftijd bij de entree. Denk er dus aan dat er gevraagd kan worden om identificatie. Als je dit niet bij hebt kan je de toegang geweigerd worden. Bestuur Jera!70 Check voor meer info www.jera70.ni WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Overgang winter- naar zomertijd Zondag a.s. gaat de zomertijd in. Zoals al enkele jaren gebruikelijk verandert dan ook de aanvangstijd van de school. We verwachten de leerlingen om 08.30 uur. Voor de overige tijdswijzigingen kunt u de schoolgids raadplegen. Agrarische Vrouwen De volgende bijeenkomst en excursie is op maandag 24 april. Nadere informatie volgt. Gonny - Diny agrarische VROuwtN AGENDA ZOMERTIJD In de nacht van zaterdag 25 maart naar zondag 26 maart begint de zomertijd. De klok wordt dan één uur vooruit gezet.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2