Wat krijgt u bij een Rabo Hypotheek? Zondag 5 maart a.s. menwedstrijd te Ysseïsteyn Zondag 5 maart is weer de eerste oefenmarathon van 2006 voor enkel, dubbel en vierspannen paarden en pony's. Totaal 60 startende deelnemers, zowel recreanten als wedstrijdrijders. Er doen een 8-tal vierspannen mee. Deelnemers uit geheel Nederland, Duitsland en België, alsmede plaatselijke favorieten. Eerste start is om 10.00 uur. Wegtraject van 15 kilometer door de bossen aan de Puttenweg - Paardekopweg. Op de hoek Pottevenweg - Rouwkuilenweg liggen een zevental hindernissen, waaronder ook de spectaculaire waterbak. Midden tussen de hindernissen is de verwarmde consumptietent geplaatst, waar U kunt genieten van een drankje en/of hapje. Tussen 11.00 en 15.00 uur is een ideale tijd om een wandeling te maken en te genieten van een veelzijdig en afwisselend onderdeel van de aangespannen paardensport, zowel aan de Rouwkuilenweg als in de bossen aan de Paardekopweg. De wegwijzerborden op de Middenpeelweg verwijzen U naar het hoofdterrein. Tot zondag. Recreatie Menners Ysseïsteyn e.o. Vraag tot 15 maart een hypotheekofferte* aan en ontvang gratis deze prachtige tuinbank! Daarnaast krijgt u bij een hypotheek* tot 15 april een aantrekkelijke instapbonus! Bel voor een afspraak: (0478) 530 350. Rabobank Nr 1 in Hypotheken Het is tijd voor de Rabobank. Toetsing bij BKR te Tiel. Vraag naar de actievoorwaarden. De actie met de tuinbank is aileen geldig bij Rabobank Ventay Meerlo-Wanssum Rabobank

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 9