ꮫP4 Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad Gemeenteraadsverkiezingen en referendum 7 mrt 2006 De Gemeente Venray nodigt alle kiesgerechtigden van Venray uit om zijn of haar stem uit te brengen op 7 maart 2006 Bij deze verkiezing kunt u op elk stembureau binnen de gemeentegrens stemmen. Daarnaast wordt er een mobiel stembureau ingezet. Voor treinreizigers NS station in Oostrum tussen 7.00 uur en 9.30 uur én tussen 15.00 uur en 18.00 uur. In het ziekenhuis Viecuri voor patiënten, bezoekers, personeeltussen 10.00 uur en 12.00 uur. Uiteraard moet u wel in het bezit zijn van uw stempas. Volmacht; Nieuw met deze verkiezingen is dat u heel gemakkelijk iemand anders kunt machtigen om uw stem uit te brengen, wanneer u zelf verhinderd bent. Het maakt niet uit waar u in Venray woont. Naast het uitbrengen van uw eigen stem, mag u maximaal twee volmachten aannemen, maar dient u die wel tegelijkertijd met uw eigen stem(pas) uit te brengen. De volmacht geldt voor de gemeenteraadsverkiezingen én het referendum. Zowel de gemachtigde als volmachtgever moeten de achterzijde van de stempas invullen en ondertekenen. Stempas kwijtgeraakt: Tot uiterlijk maandag 6 maart '06 17.00 uur kunt u persoonlijk terecht bij de afdeling Publieksdiensten. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u terecht bij de Gemeente Venray afdeling Publieksdiensten, tel 523333 of raadpleeg de website: www.venrav.nl U gaat toch ook stemmen Dorpsraad Ysselsteyn Gemeente Venray AFDELING YsseLsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 8 maart is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN I V Uitslagen Federatie-competitie: week 8 U^rT America 2-Ysselsteyn 1 4-5 Ysselsteyn 4-Kemphaan 6 3-6 Ysselsteyn 2-Sevenum 4 7-2 Sevenum 6-Ysselsteyn 5 2-7 Kemphaan 4-Ysselsteyn 3 2-7 CÏP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel.: 542120 Spreuk van de Week: "Op de belangrijkste kruispunten van ons leven staan geen wegwijzers". KBO COLLECTE JANTJE BETON Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in de week van 6 tot en met 11 maart bij u langskomen. Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld: - veilige speelvoorzieningen - de bouw en verbouw van accomodaties - vakantiemogelijkheden voor kinderen - educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks lep goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen de week na Caniaval bij u langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt! feylerspeefiool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3