Blad. Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiseali.nl Jrg 44, nr. 9 3 MAART 2006 Van de parochie: Marcus 1,12-15 De Geest dreef Jezus weg, recht de woestijn in. Hij bleef in de woestijn, veertig dagen, op de proef gesteld door de satan. Hij was in gezelschap van de wilde dieren, en de engelen stonden Hem ten dienste. Maar nadat Johannes overgeleverd was, kwam Jezus in Galilea de goede boodschap van God verkondigen en zei: 'De tijd is rijp en het koninkrijk van God is ophanden. Bekeer u! Iieb geloof in de goede boodschap.' Vandaag staan we aan hei begin van de Veertigdagentijd. Een woestijn-tijd, waarin we afzien van alles wat ons afhoudt van wat goed en God is. Vasten kan ook betekenen: waaraan wil jij vasthouden, wat is 'vast en zekervoor jou? Wat vind je echt belangrijkIn deze Veertigdagentijd worden we uitgedaagd ons met deze vragen bezig te houden, we worden als het ware op de proef gesteld om uiteindelijk, na veertig dagen, te kunnen zeggende echte Boodschap van mijn leven is... (vul maar in!). Het is een tijd om de waarde van ons eigen leven (opnieuw) te ontdekken en om de ander te ontdekken. Intenties van 4 maart t/m 10 maart 2006: Zat. 4 mrt. 19.00 u. (Vivace) Toon Jaspers en Net Jaspers-Lens sen; Frans van de Weyer; Piet Arts; Voor de levenden en overleden familie Mulders-Maessen; Truus Willems-Maessen i.v.m. haar verjaardag; Jaardienst Mien Claessens-Zanders; Truus Spreeuwenberg-Philipsen i.v.m haar verjaardag en voor de overleden familie; Bcrtha Vergeldt-Geurts (namens de buurt v.d.Vijverhof); jaardienst Petronella van Well-Thoonen en echtgenoot; Jaardienst ouders Derikx--Hendriks; jaardienst Teng en Antoon Pouwels; Zeswekendienst Wim Swinkels Di. 7 mrt. 19.00 u. Jan Spreeuwenberg en overleden familie;uit dankbaarheid; Overleden familie Wilmsen-Verheyen Misdienaars: Za. 19.00 u. Stef en Niels Di. 19.00 u. Kevin en Mike Vanaf heden kunt u op twee manieren H. Missen bestellen: A )via een formulier welke u kunt vinden achter in de kerk, of B) via Peter van Soest Dopheide 17 Tel: 542208 Gelieve de intenties minimaal 2 weken van te voren op te geven, r=1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1