de PIELREUS Vsseisteyn Ut zit dur wer op Van dun iëne kant jaommer en van den andere blie. Blie umdat weej dizze vastelaovend wèr zoveul högte punten gehad hebben. Namus Prins Sjoerd I, Reuzekluut Jan Geurts Dorpspaar Hay en Jo Seuren, Jeugdprins Joris I, Jeugapaar Michelle en Stef wil ik iederiën die en bejdrage geleverd het, hoe kièn of groet dan ok, hartstikke bedanke. Weej zien daor same vur gegaon, wej hebbe ut same wer gedaon. Reuzenoptocht Ök dit jaor wèr was den optocht ien Reuzesteyn iën groët hogtepunt. Wej wisse maondag iën Venroj al dat ut allemaol goed zaat. Beej de groëte wagens han wej dun urste en dun twedde pries. Os muziekvereniging "De Piëlklank" haaj ok den urste pries. De jeugdprinsewagen wier twedde en de Piëlhaascup hebben we ok wèr mit naor Reuzesteyn gebrocht. Die pries zien hiël moj, mar daor got toch niks bove ozzen aège Reuzenoptocht. Ut waèr zaat wat tegen mar den optocht miek alles goed. Wat en enthousiasme wat en bezieling, van jong tot aid. Geweldig urn te zien Gillie meugt mit zun allen trots zien dat ge Piëlreus bint. Samen hebbe weej daor wèr en fantastisch f iëst van gemakt. Nog noo genieten van de vastelaovend? Kiek op ozze site vur en moije sfeerimpressie. WWW.piëlreUS.nl Bedankt namens C.V. De Piëlreus Contributie Begin maart vindt de incasso plaats van de contributie voor het seizoen 2006. ■Jaarvergadering De jaarvergadering vindt plaats op vrijdag, 10 maart. Aansluitend is er weer de bekende tombola en een gezellig samenzijn. Onze site is weer helemaal bijgewerkt, zodat we met een fijn gevoel aan een nieuw tennisseizoen kunnen beginnen. Kijk op www.vsselstevn.com/tvy Jongens en meisjes vanaf 6 jaar tennissen bij TVYH TV Ysselsteyn heeft je veel te bieden - Bal- en slagvaardigheidlessen voor beginners - Tennislessen door een gediplomeerde trainer - Wekelijks onderlinge competitie op maandag/dinsdag - Uitwisselingen, toernooien en competities - Gratis kennismakingslessen in april voor belangstellenden (nadere info volgt) Voor meer informatie of nieuwe aanmeldingen kun je terecht bij: Jv Paul Litjens, Timmermannsweg 19, 5813 AL Ysselsteyn. Tel: 0478-541932 of mail naar pauHitiens@home.nl *V| .'•"'/"vA ff"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 10