V Zanggroep Schone Schijn A.s. zaterdag, 25 februari, gaan we naar de receptie van prins Sjoerd den Urste. Wil iedereen om 20.30 uur aanwezig zijn in de Smelehof. Zondag gaan we het Durpspaar, Jo en Hay feliciteren. Om 17.00 uur bij elkaar komen in het café van Roelanzia. Dinsdag 7 maart, is de generale repetitie voor ons optreden op 8 maart op de Internationale Vrouwendag in Ospel Nederweert Eind. De repetitie zal daarom iets langer duren. Woensdag 8 maart vertrek om 18.30 uur bij het repetitielokaal. HBSJns Genoegen" Teamkampioenschap Het le compoundteam slaagde er zaterdag, ondanks het ontbreken van enkele vaste teamleden, in om de rayontitel in de ere-klasse te veroveren. Michel Camps, Mark Poels en invaller Cor Jansen versloegen het team van Beek en Donk in de finale met 1 puntje. Het recurve-team, gevormd door Ron v.d.Hoff, Jos Hellegers en Rick Philipsen, lukte dit net niet. In de finale moesten zij hun meerdere erkennen in het team uit Hunsel. Het 3e compoundteam won in de A-klasse het brons. Piet en Anton v.Berkel, Wendy Poels en Gerard Jacobs verloren de halve finale van het team van Centaur uit Asten. Kampioenschap aspiranten Ook bij de aspiranten mochten we enkele kampioenen begroeten. Huub Janssen werd kampioen in de jongensklasse t/m 10 jaar en Sacha Koonings deed hetzelfde bij de meisjes t/m 10 jaar. Achter Huub werd Michiel Arts 4C en Lars Hendrix 6e in die klasse. Dylan Koonings won brons in de jongensklasse compound 11-12 jr. en in de reucurveklasse 11-12 jr. werden Niels Houben en Joris Bloemen gedeeld 1 ic. Ons Genoegen wenst Prins Sjoerd en zijn gevolg een té gekke carnaval toe, samen met alle Piëlreuzen- en reuzinnen. De Peeldancers Uitslag danstoernooi 19 februari Dancing Kids in Heesh Irnke Versteegen 240 pnt. 3e van de 10 Linsey Xhofleer 238 pnl. 4e van de 10 Kim Voermans 234 pnt. 5° van de 10 Kimberley Xhofleer 270 pnt. 4e van de 7 Marleen Alders Funky Stars 221 pnt. le van de 2 Loes Poels Silver Stars 236 pnt. 2C van de 7 Dancing Stars 274 pnt. 272 pnt. 269 pnt. 3® van de 9 4e van de 9 5e van de 5 Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Wij wensen de Magie Stars en het duo Snow Queens heel veel succes 5 maart bij de Moutain Dancers in Wychen. Bestuur Peeldancers. COLLECTE JANTJE BETON Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in de week van 6 tot en met 11 maart bij u langskomen. Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld". - veilige speeivoorzieriingen - de bouw en verbouw van accomodates - vakantiemogelijkheden voor kinderen - educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks ten goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen de week na Carnaval bij u langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt! PEELDANCERS - mtuTtw PtvltripMliool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6