Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Aanmelden nieuwe leerlingen Op maandag 13 maart a.s. kunt u kinderen, die 4 jaar worden tussen 1 augustus 2006 en 1 oktober 2007 aanmelden op de basisschool. U kunt hiervoor terecht in de lokalen van de kleuters (juffr. Marja/Maria) van 16.00 - 17,00 uur. Op de peuterspeelzaal ontvangt u het inschrijfformulier, dat u ingevuld dient mee te brengen. Ouders die hun kinderen bij de inschrijving van 2005 hebben aangemeld, hoeven dit uiteraard niet nogmaals te doen. Carnaval en voorjaarsvakantie Vrijdagmiddag 24 februari a.s. vieren we met alle groepen carnaval in de 'Smeiehof'Prins Sjoerd zal hierbij zijn opwachting maken. De ochtendschooltijd eindigt op die dag voor iedereen om 11.45 uur. Deze dag is er geen gelegenheid tot over blijven. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn, waarbij we ze vragen de fietsen te plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om 15.45 uur zal de middag afgelopen zijn, De deuren van het gemeenschapshuis zullen ook pas om 15.45 uur geopend worden. Dit natuurlijk i.v.m. de veiligheid van de kinderen. De kinderen kunnen dan om 15.45 uur bij het gemeenschapshuis worden afgehaald. Deze middag willen we graag vieren met alle kinderen van de school. Dit betekent dat ook de kleuters worden verwacht. Wilt u de kinderen a.u.b. geen geid, snoep, klappers en confetti meegeven. Na de carnavalsmiddag begint de voorjaarsvakantie, die duurt tot 6 maartWe wensen iedereen een fijne week toe. Muziekvereniging de Peeiklank Programma carnaval Serenade prins Sjoerd Morgen, zaterdag 25 februari, brengen we een serenade aan prins Sjoerd. Bijeenkomst om 20.30 uur in het gemeenschapshuis in eigen carnavalskleding naar keuze. LET OP; Op de receptie speien we ook "Os dörpke". De muziek zit nog in de map of in het marsboekje. Kijk dit thuis even na!!!!! Optocht Ven ray Op maandag 27 februari nemen we deel aan de optocht in Venray. Ons nummer in de optocht is nog niet bekend. Gelieve hiervoor Pee! en Maas te raadplegen. Heb je geen vervoer voor de optocht in Venray, neem dan even contact op met één van je collega-muzikanten of iemand van het bestuur. Aanvangstijdstip optocht: 13.45 uur. Tijdens de optocht trekken we de carnavalskleding aan die op de repetitie is uitgedeeld. Heb je deze mavalskleding nog niet, neem dan contact op met Rob Janssen, tel. 541478. Optocht Ysselstevn Op dinsdag 28 februari nemen we deel aan de optocht in Ysselsteyn. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 14.00 uur. Ook in deze optocht trekken we de kleding aan die op de repetitie is uitgedeeld. Inleveren carnavalskleding Wij vragen de leden om de carnavalskleding op de eerste repetitie weer in te leveren in dezelfde plastic tas. Zorg ervoor datje de kleding compleet en onbeschadigd inlevert (niet uitwassen)! Corveedienst Corveedienst voor de maand maart: Lea Hendriks, Herman van der Ho ff, Paul Jacobs en Jen Vissers. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Repetitieschema Er worden enkele wijzigingen aangebracht in het onlangs uitgedeelde repetitieschema. Het kennismakingsconcert voor de IVM-leerlingen wordt gehouden op maandag 20 maart om 19.00 uur i.p.v. maandag 6 maart). Meer informatie over dit concert en de indeling van de repetities volgt binnenkort in YNB.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5