I sselsteyns Blai Redactie: Dorpsraad of Wij wensen u allen Prettige Carnavalsdagen Jl Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 8 24 februari 2006 mmv> Van de parochie: Marcus 2,18-22 De leerlingen van Johannes en de farizeeën waren aan het vasten. Men kwam Hem zeggen: 'Waarom vasten de leerlingen van Johannes en de leerlingen van de farizeeën wel, maar doen uw leerlingen dat niet?' Jezus zei hun: 'Kunnen bruiloftsgasten soms vasten zolang de bruidegom bij hen is? Zolang ze de bruidegom bij zich hebben, kunnen ze niet vasten. Maar er zullen dagen komen dat de bruidegom van hen is weggenomen, en dan, op die dag, zullen ze vasten. Niemand naait een lap van ongekrompen stof op een oude jas. Anders trekt het opgezette stuk eraan, nieuw aan oud, en wordt de scheur nog erger. Ook doet niemand jonge wijn in oude zakken. Anders doet de wijn de zakken barsten, en gaat de wijn verloren met de zakken. Nee, jonge wijn moet in nieuwe zakken.' Marcus wil hier het bevrijdende van Jezus kenbaar maken. Het leven met Hem, het geloven in Hem mag als iets feestelijks worden ervaren. De bijbelse boodschap bepaalt ons niet alleen bij de vraag of wij geloven, maar ook bij de vraag hoe wij geloven. Zit het teveel vast in regels? Straalt in ons geloven iets door van onze verwondering over Gods bereidheid telkens weer een nieuw begin met ons te maken. Intenties van 25 februari t/m 3 maart 2006: Zat. 25 feb. 19.00 u. Carnavalsmis; Jaardienst voor Pastoor Hillebrandt; voor Gerard Fleurkens en overleden familie; Di. 28 feb. GEEN H. MIS. Woe. 1 mrt. 19.00 u. Aswoensdag, in deze H. Mis worden wij getekend met het Askruisje. Misdienaars: Za. 19.00 u. Jeugdprins Joris en Jeugdvorst Bart Woe. 19.00 u. Jelle en Mike Vanaf heden kunt u op twee manieren H. Missen bestellen: A )via een formulier welke u kunt vinden achter in de kerk B) via Peter van Soest Dopheide 17 Tel: 542208 Gelieve de intenties minimaal 2 weken van te voren op te geven, dit i.v.m. het plaatsen in de Peel en Maas en YNB. r=t -p—>r.T. i (i"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1