'■k. Muziekvereniging de Peelklank Carnavaisuniformen A.s. maandag 20 februari en dinsdag 21 februari wordt na afloop van de repetitie van fanfare en drumband de carnavalskleding uitgedeeld. Deze kleding is bedoeld voor de optocht in Venray en de optocht in Ysselsteyn. Voor de fanfareleden: Kun je maandag niet naar de repetitie komen, haal je carnavalskleding dan dinsdag na afloop van de drumbandrepetitie op. Voor de drumbandleden: Als je dinsdag niet naar de repetitie kunt komen, haal dan je carnavalskleding maandag om 21.15 uur op tijdens de repetitie van de fanfare. Lukt dit niet, neem dan vóór vrijdag 24 februari contact op met Rob Janssen, tel. 541478. Repetitieschema fanfare Afgelopen maandag zijn er repetitieschema's uitgedeeld met de indeling van de grocpsrepetities in de maanden februari en maart. Heb je zo'n schema niet ontvangen, vraag er dan een aan Hans Michels. Let op: Er is een wijziging aangebracht op dit schema. Op maandag 20 februari is er van 19.45 tot 21.15 uur een gezamenlijke repetitie, gevolgd door een groepsrepetitie voor het slagwerk van 21.15 tot 22.30 uur. Ned. Kampioenswedstrijd Zaterdag 11 februari jl. nam de drumband deel aan de Eerste Nederlandse Kampioenswedstrijd voor podiumorkesten in. Winterswijk. De drumband behaalde o.l.v. instructeur Peter van der Loo 84 lA ptn. in de Eredivisie. Dit was helaas niet voldoende voor het behalen van de landstitel. Toch van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat! Jeuedfanfare Rijden op vrijdag 17 febniari: Michelle Jacobs, Julia Claessens, Harm Tonnaer en Margriet Potten. Rijden op vrijdag 24 februari: Lizan Jespers, Lin Bartray en Willy Hubers. P.S.Z. "De Calimero's"' 'v- Mededeling: Vaderochtend/middag Wij willen graag alvast de data's van de vaderochtenden/middagen onder uw aandacht brengen. Uw peuters krijgen hiervan te zijner tijd nog een uitnodiging mee naar huis. Groep 1: Marleen/Hilda zaterdagmiddag 8 april 2006 Groep 2: Liesbeth/Jacqueline zaterdagmiddag 22 april 2006 Groep 3: Wilma/Anja zaterdagmorgen 22 april 2006 Groep 4: Hetty/Rosemarie zaterdagmorgen 8 april 2006 COLLECTE JANTJE BETON Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in de week van 6 tot en met 11 maart bij u langskomen. Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld: - veilige speelvoorzieningen - de bouw en verbouw van accomodaties - vakantiemogelijkheden voor kinderen - educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks ten goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen de week na Carnaval bij u langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt! nvrnr-.v ïTfiW- -y SSElSTEYN Psutsnpsiliool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6