OJC JERA 70 PRESENTEERT: HET YSSELSTEYNS LAGERHUIS Jera 70 Ysselsteyn organiseert op 21 februari een jeugddebat in het kader van de gemeenteraadsverkiezingen van 7 maart. Het debat zal gehouden worden conform de format van het TV programma Het Lagerhuis". Verder zullen er prikkelende stellingen gelanceerd worden welke besproken kunnen worden tussen de lokale politieke partijen en de aanwezige jongeren. Het debat heeft als een van de doelstelling om de jongeren politiek bewuster te laten worden. De doelgroep is jongeren tussen de 18 en 25 jaar. Omdat het in Ysselsteyn is, zullen alle Yssclsteynse "politici" persoonlijk worden benaderd. Op een podium zal een afgevaardigde van elke partij plaatsnemen, deze krijgen als eerste een stelling voorgelegd. Daarna zal de discussie zich naar de zaal begeven. Natuurlijk zijn alle politieke partijen uitgenodigd voor dit debat met de jongeren; ook de media is uitgenodigd. Verder zijn er twee prominenten uitgenodigd. Een bekende Veldense politicus, Ger Koopmans. Ger Koopmanc (1962) is sinds 23 mei 2002 lid van de Tweede-Kamerfractie van het CDA. Hij is samen met zijn echtgenoot eigenaar van een winkel in antiek en interieurartikelen in Velden (Lb.). De heer Koopmans was wethouder (van ruimtelijke ordening, milieu, grondzaken) van Arcen en Velden, van 13 april 1994 tot 14 april 1998 (tevens loco burgemeester). In de Tweede Kamer houdt hij zich onder andere bezig met landbouw (intensieve veehouderij), milieubeleid (landbouw, afvalbeleid, bodemsanering) en deregulering en vermindering administratieve lasten. Tevens mede-eigenaar en ondernemer samen met partner bij Haddon Hall b.v., winkelbedrijf in antiek en interieurartikelen (4 vestigingen) te Velden, vanaf 2000 en oud lid Provinciale Staten van Limburg, van 13 april 1999 tot 20 maart 2003. Verdere nevenfuncties zijn penningmeester Stichting Veldese Revue, vanaf 1998, lid bestuur Stichting Fuif Velden, vanaf 2001 en lid Senaat Bond van Carnavalsverenigingen Limburg Ook zijn we nog bezig met een ander bekend figuur, maar meer informatie daarover volgt nog. Zij zullen het debat openen, en zullen gedurende het debat oordelen over de beste spreker. Na afloop van het debat bestaat er de mogelijkheid om informeel samen te zijn. Er zullen dan stands aanwezig zijn van alle politieke partijen. Graag tot ziens op 21 februari bij het Jera 70 gebouw aan de Peter Janssenweg 12 te Ysselsteyn. Mocht u naar aanleiding van deze uitnodiging nog vragen hebben dan zijn wij uiteraard bereid om het een en ander nog mondeling toe te lichten; Erik Hegger 06 51480801 Het debat is openbaar en gratis toegankelijk. Aanvang 20.00 uur, zaal open vanaf 19.15 uur. De Peeldancers Uitslagen danstoernooi "De Kwarteltjes" in Oisterwijk van zondag 12 februrai. Kimberley Xhofleer 277 pnt. 2e van de 6 Poes Poels 272 pnt. 3e van de 9 \~^LDA$C£ns Marleen Alders 279 pnt. 2e van de 9 Dancing Stars 279 pnt. le van de 4 Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Meiden van de Dancing Stars, jullie waren weer helemaal toppie. Ga zo door. Volgende toernooi zondag 19 februari bij de Dancing Kids in Heesh. Kijk voor informatie, foto's en uitslagen op onze website http://ysselstevn,dorpenvenray.nl/depeeldanccrs.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 3