'an 16 februari t/m 25 februari Donderdagavondgroep. 18:30 Jeugd boerenpaar. Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroep 2. Discotheek v.d.jeugd vanaf 14jaar 20:00 Medewerkersgroep 1. Jeugdprins receptie. 14:33 Medewerkersgroep 2. Donderdagavondgroep. 18:30 Carnavalsavond. Alcoholvrije carnavalsdisco 19:30 DJ Roel Carnaval 20:00 Medewerkersgroep 2. Nieuwe JERA-munten. Al ruim een jaar geleden zijn wij binnen de Jera overgestapt van de oude vertrouwde groene munten naar de nieuwe paarse uitvoering. Degene die thuis nog groene munten hebben liggen kunnen deze nog maar tijdelijk inleveren. Per I maart 2006 zullen de groene munten niet meer geaccepteerd worden en zijn alleen de paarse munten nog geldig. Tijdens de caranaval zijn ze dus nog bruikbaar maar daarna niet meer. Leeftijdsgrens op zaterdag Via deze weg willen vt.j iedereen nogmaals benadrukken dat onze leeftijdsgrens op zaterdagavond vanaf 14 jaar is. We bemerken de laatste tijd vaker dat op zaterdagavonden met activiteiten (bands, DJ's etc.) er steeds jongere groepen binnenkomen. Dit is niet de bedoeling, speciaai voor jullie organiseren wij iedere 2 weken de AVT. Omdat wij ons ook aan bepaalde regelgeving moeten houden zullen wij vanaf nu regelmatiger gaan controleren op leeftijd bij de entree. Denk er dus aan dat er gevraagd kan worden om identificatie. Als je dit niet bij hebt kan je de toegang geweigerd worden. Bestuur Jera'7Q Jeugd boere bruudspaar. Dizze donderdaag is ut uutkomme van ut Jeugd Boere Bruudspaar, Alle kinder van de lêggere school mugge komme. De aovend begint um 18.30 dus zurg dat ge op tied ziet. Mar natuurluk mugge ók alle elders, ooms, tantes, bruurs, zusse, nefkes, nichtjes, bure en alle andere komme. Hopelijk wurt t une gezellige en drukke aovend in de Jera. Alvast Alaaaaaaaaf! Carnavalsdisco. Op vreejdag 24 fïbberwari organiziere weej en alcoholvreeje carnavalsdisco vanaf 12 jaor in de Jera mit as DJ Roel Linders. Ok zullen verschillende artiesten optreeje op dizzen aovend: De megjes en de winnaar van de WvdHoff trofee Tamara Runnings. Daornève en spetterend optreje van de Snowqueens. De jeugdraod is natuurluk ok daor mit Vorst Bart en Jeugdprins Joris den Urste, Zurg dat ge daorbeej bint en de inloëptied is van 19:30uur tot 20:00uur. Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht leunt. Telefoon no. 0900-8818. Studieclub Agrarische Vrouwen Dinsdag 21 februari verzorgt mevrouw K.Overbeek, diëtiste bij het Groene Kruis, een lezing over allergieën. De avond is bij Roelanzia en begint om 20.00 uur. Willen degene, die deze avond niet aanwezig kunnen zijn, dit tijdig doorgeven aan Truus Philipsen (0493-529286). Er zijn kosten verbonden aan deze lezing en bij onvoldoende belangstelling kan overwogen worden de lezing te annuleren. Hopelijk allemaal tot dinsdag. Programma v Donderdag 16-febr Vrijdag 17-febr Zaterdag 18-fehr Zondag 19-febr Donderdag 23-febr Vrijdag 24-febr Zaterdag 25-febr AGRARISCHE VfiOUWtN ASÉNBA

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 2