Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 7 17 februari 2006 8n Van de parochie: Marcus 2, 1-12 Toen Jezus enkele dagen later weer in Kafarnaüm kwam, hoorde men dat Hij thuis was. Er liepen zoveel mensen te hoop dal ze zelfs niet meer bij de deur konden komen, en Hij sprak hen toe. Ze kwamen een verlamde bij Hem brengen, door vier man gedragen. Omdat ze de man niet bij Hem konden krijgen vanwege de menigte, haalden ze de dakbedekking weg boven zijn hoofd, en toen ze een opening gemaakt hadden, lieten ze het bed waar de verlamde op lag, zakken. Bij het zien van hun vertrouwen zei Jezus tegen de verlamde*: 'Vriend, uw zonden worden u vergeven.' Nu zaten daar een paar schriftgeleerden die hun bedenkingen hadden: 'Hoe kan die man zoiets zeggen? Hij lastert God. Wie anders dan de enige God kan zonden vergeven?' Jezus doorzag meteen dat ze deze bezwaren hadden en zei tegen hen: 'Waarom hebt u eigenlijk bezwaren? Wat is eenvoudiger? Tegen de verlamde zeggen: "Uw zonden worden vergeven", of zeggen: "Sta op en pak uw bed en loop?" Maar opdat u weet dat de Mensenzoon* bevoegd is om op aarde zonden te vergeven zei Hij, nu tegen de verlamde: 'Ik zeg u, sta op, pak uw bed en ga naar huis.' En hij stond op, pakte meteen zijn bed en ging weg voor het oog van iedereen, zodat ze allemaal verrukt waren en God verheerlijkten. 'Zoiets hebben we nog nooit gezien', zeiden ze. Twenties van 18 februari t/m 24 februari 2006: Zat. 18 feb. 19.00 u. (Vivace) Harrie Rongen en overleden familie; i.v.m. een 90 jarige verjaardag; Jaardienst voor Frans Claessens en echtgenotes Wilhelmina cn Gertruda Michels; Jan Bos (namens de kaart en biljartvrienden): Jaardienst Piet Swinkels; Overleden ouders Verheijen-Litjens; Dien Kleuskens-Wijnen; jaardienst Louis Arts; Piet Arts (namens de broers en zussen Arts) Di. 21 feb. 19.00 u. Ouders Swinkels-Claessens en kinderen; Gerard Fleurkens Misdienaars: Za. 19.00 u. Janneke cn Niels Di. 19.00 u. Erwin en Stef Zondag worden er om 14.00 uur in onze kerk gedoopt: Lars Strijbosch wonende op Lovinckplein 13 - Daniël Michels wonende op Timmermannsweg 26A Sam Couwenberg wonende op de Deurneseweg 144. Voor de ouders van de Dopelingen in de maanden MAART en APRIL is er donderdag 23 februari om 20.00 uur een samenkomsl in de multifunctionele ruimte van onze kerk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1