IK
HM
S.V. YSSELSTEYN
Voetbal
Kantine poetsen:
20 feb.: ouder van Tim van Vegchel, Manon Wilmsen
06 mrt.: ouder van Lars Houben, Ellen Bouwman
SPELERSPAS SPELERSPAS SPELERSPAS
Willen alle spelers die volgend seizoen willen voetballen een recente pasfoto z.s.m. bij bun leider
inleveren
UITSLAGEN ZONDAG 12 FEBRUARI
Excellent
1 -
Ysselsteyn
1
7-0
Juliana Mill
3 -
Ysselsteyn
2
1 -3
Y sselsteyn
3 -
Panningen
4
0-0
Leunen
6 -
Ysselsteyn
4
uitgesteld
Ysselsteyn
5 -
Merselo
3
0-1
Ysselsteyn
6 -
Geijsteren
1
2-11
PROGRAMMA ZONDAG 19 FEBRUARI
Ysselsteyn
1 -
SVEB
1
aanvang 14.30 uur, A. Weiten
pupil van de week: Stef Philipsen
Ysselsteyn
2 -
Sambeek
2
aanvang 11.30 uur, H. v/d Wever
Sparta'18
2 -
Ysselsteyn
3
aanvang 12.00 uur, vertrek 11.00 uur
Ysselsteyn
4 -
Kronenberg
4
aanvang 10.30 uur, B. Pouwels
Melderslo
3 -
Ysselsteyn
5
aanvang 10.00 uur, vertrek 09.00 uur
Montagnards
5 -
Y sselsteyn
6
aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 uur
Venray
A3 -
Ysselsteyn
Al
4-2
Ysselsteyn
BIG -
America
BI
3 -1
Blerick
C2 -
Ysselsteyn
C2
afgelast
PROGRAMMA ZATERDAG 18 FEBRUARI
Ysselsteyn
Al -
RKDEV
Al co
aanvang 15.00 uur, 81668 Bert Pouwels
Griendtsveen
BI -
Ysselsteyn
BIG
aanvang 14.00 uur, vertrek 13.00 uur
Stiphout V.uit Cl -
Ysselsteyn
C1G
aanvang 13.00 uur, vertrek 11.45 uur
Ysselsteyn
C2
vrij
Ysselsteyn
Dl -
Venray
D3
aanvang 13.30 uur, 75292 Wiel Philipsen
SVOC'01
Dl -
Ysselsteyn
D2
aanvang 12.00 uur, vertrek 11.00 uur
Ysselsteyn
El
vrij
Ysselsteyn
E2G -
Swolg. Boys
El co
aanvang 09.00 uur, 71445 Tommy van Dijk
Heijen
E3 -
Ysselsteyn
E3
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur
Ysselsteyn
E4 -
Rk sv FCV
E4
aanvang 09.00 uur, 72435 Dennis Teunissen
Ysselsteyn
F1 -
Sparta'18
F2
aanvang 10.15 uur, 80051 Stef Koonings
Merselo
F1G -
Y sselsteyn
F2
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.15 uur
Y sselsteyn
F 3 -
Venlos. Boys
F3
aanvang 10.15 uur, 70354 Jop Matijsen
Oostrum
F3 -
Ysselsteyn
F4
aanvang 11.30 uur, vertrek 10.45 uur
Ysselsteyn
F5 -
Wittenhorst
F7
aanvang 10.15 uur, 69791 Willem Janssen
BVV'27
MF1-2-
Ysselsteyn
MF1-2
aanvang 11.15 uur, vertrek 10.15 uur
Y sselsteyn
MF3-4 -
TOP'27
MFl-2co
aanvang 11.00 uur, Kevin van Meijel/Niek
Verstegen