isselstBUfi 7, e-mail adressen BELANGRIJK Er zijn al een mooi aantal adressen binnen, maar we hebben er nog veel meer nodig. Willen diegenen die het e-maii adres nog niet hebben doorgestuurd aan onze ledenadministrateur Gerard Spreeuwenberg (qerardenpetra@planet.nl), dit zo snel mogelijk doen? Zo hebben we binnenkort een complete lijst bij elkaar. Graag even duidelijk je naam, adres, geboortedatum en eventueel bondsnummer vermelden. Alvast bedankt! Dorpen-com petitie 1 April start het nieuwe tennisseizoen weer. Om alles goed te laten verlopen, is iedereen druk bezig met allerlei voorbereidingen. Zo gaan we ook weer starten met de dorpencompetitie. Wil je als senior graag tennissen in competitie-verband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving zoals Oostrum, Merselo, Swolgen, America, Leunen/Veulen/Heide en Oirlo/Castenray schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 of 19 00 uur als op zondagmorgen in verschillende sterktes. Dit betekent, dat je als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van .2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 50,= per team (afhankelijk van het aantal wedstrijden). De organisatie is dit jaar in handen van Tennisvereniging LVH.Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) of lwm.niissen@hccnet.nl als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De sluiting van inschrijving wordt nog doorgegeven. ZijActief Y sselsteyn -k.I ACTIEF Kienen Dinsdag 7 februari is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur Marian Bartray zal deze keer van bet bestuur aanwezig zijn. Uitnodiging bezoek Roermond Afgelopen jaar vierden wij het 75-jarig jubileum van ZijActief Limburg. Daarom biedt de gemeente Roermond ons nu een geheel gratis busreis naar Roermond aan, met een ontvangst en lunch bij het Designer Outlet Centre en met een VVV-wandeling door de monumentale binnenstad. Uiteraard brengt u een bezoek aan de pas gerenoveerde fraaie St. Christoffeikathedraal en het mooie Munsterplein. Bovendien biedt de dag ook voldoende mogelijkheden om zelf Roermond te verkennen. We gaan op maandag 20 maart en vertrekken om 9.30 uur in Ysselsteyn en vertrekken om 16.30 uur weer in Roermond terug naar huis. U kunt zich opgeven door onderstaande strook in te vullen en in te leveren bij een van de bestuursleden. Opgave vóór 10 februari Opgavestrook: Naam Adres Deelname VVV-wandeling 1 'A uurja/ nee Brengt u rollater rolstoel mee ja nee Lunch soep en broodjes ja/nee (vegetarisch zoutloos speciaal dieet

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6