Muziekvereniging de Peetklank Corveedienst Corveedienst voor de maand februari: Jean Deters, Thei Deters, Stan Ceilings en Josje Geuris. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Examens Afgelopen zaterdag zijn 2 leerlingen van de opleiding van Wil Jacobs geslaagd voor het praktijkexamen A. Ank en Margriet, van harte gefeliciteerd! A.s. zaterdag 4 februari nemen 6 drumbandleerlingen deel aan het theorie-examen B. Wij wensen hen veel succes. Prins Bernhard Cultuurfonds Onlangs hebben wij van het Prins Bemhard Cultuurfonds een subsidie ontvangen voor de aanschaf van instrumenten. Openbare generale repetitie voor de Ned. Kampioenswedstrijd voor podiumorkesten 'vals u wellicht weet is de drumband n.a.v. het behaalde resultaat op het concours in Noordwijkerhout uitgenodigd voor de eerste Nederlandse Kampioenswedstrijd voor podiumorkesten. Deze kampioenswedstrijd vindt plaats op zaterdag 11 februari in Winterswijk. Om u de gelegenheid te geven dc concourswerken te beluisteren is er op vrijdag 10 februari een openbare generale repetilie in het gemeenschapshuis. Aanvang 20.00 uur. Graag tot dan! Dirigentenwisseling jeugd fan fa re M.i.v. januari heeft de jeugdfanfare ccn nieuwe dirigent. As. vrijdag 3 februari nemen we officieel afscheid van Diane Nooycn en is er de gelegenheid om kennis te maken met de nieuwe dirigent Marc Thijssen. Het officiële gedeelte begint om 19.30 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom in zaal den Tommes in Merselo. Jeugdfanfare Let op! De repetilietijd van vrijdag 3 februari is gewijzigd. V/e repeteren van 19.00-19.30 uur in Merselo en daarna zal de dirigenten wisseling plaatsvinden. We vertrekken dus om 18.40 uur bij het gemeenschapshuis de Smclchof. Denk aan het uniform, witte blouse en blauwe spijkerbroek. Ank Jacobs, Erwin Janssen, Britt Smits en Petra Spreeuwenberg zijn aan de beurt om te rijden. rijden op vrijdag 10 februari: Jelle Claessens, Marly van Asten en Lea Hendriks. Afmelden bij Petra 542069 of Lea 06-18572290. Uitnodiging Uitnodiging Uitnodiging Diane Nooycn is 8 jaar dirigent geweest van de jeugdfanfare. In januari zijn wc met een rupuwe dirigent begonnen. Ons nieuwe dirigent is Mare Thijssen. Het afscheid van Diane willen we niet zomaar voorbij laten gaan. Daarom zal er op vrijdag 3 februari om 19.30 uur een dirigentwisseling plaatsvinden in café den Tommes te Merselo, Dan kurmen we afscheid nemen en tevens kennismaken met Mare. Hiervoor nodigen wij alle ouders, 'oud' jeugdleden, leden van muziekvereniging dc Peclklank, familieleden enz. uit om dit mee te maken. Hierna is er nog tijd voor een gezellig samenzijn. Tot vrijdag! Studieclub agrarische vrouwen Bijeenkomst studieclub agrarische vrouwen Op dinsdag 21 februari a.s. om 20.00 uur vindt de volgende bijeenkomst van de studieclub plaats. Deze avond wordt verzorgd door mevrouw Overbeek, diëtiste, met "allergieën" als thema. J AGRARISCHE VROUWtH AGENDA

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5