YsseJséeyns Ni lews Blad Redactie: Dorpsraad of Jrg 44,nr. 3 20 januari 2006 Van de parochie; Marcus 1,14-20 Nadat Johannes overgeleverd was, kwam Jezus in Galilea de goede boodschap* van God verkondigen en zei: 'De tijd is rijp cn het koninkrijk van God is ophanden. Bekeer u! Heb geloof in de goede boodschap.' Toen Hij eens langs het meer van Galilea liep, zag Hij Simon en Simons broer Andreas op het meer hun netten uitgooien; want het waren vissers. Jezus sprak ben aan: 'Kom achter Mij aan, en Ik zal jullie tot vissers van mensen maken.' En meteen lieten ze de netten achter en volgden Hem. Een eindje verder zag Hij Jakobus van Zebedeüs en zijn broer Johannes; ze waren in hun boot de netten aan het klaren. Meteen riep Hij hen; en ze lieten hun vader Zebedeüs met zijn arbeiders in de boot achter en gingen achter Hem aan. Aan het begin van het burgerlijk jaar brengt de liturgie ons in contact met begin en eindperspectief van onze roeping als christen. Het dagelijkse leven heeft zijn eigen dynamiek, kracht of tredmolen. De profetische stem klinkt soms erg zwakjes, Slagen we erin om het enthousiasme en het doel tot een om-kerende kracht te laten zijn? Intenties van 21 januari t/m 27 januari 2006: (Vivace) Overleden familie van de Pas-Custers; Leny Willemse-Slangen; Overleden ouders Arts-Gielen en overleden familie; Piet Arts (namens de buurt); Overleden familie Mulders-Maessen; Jan Bos (namens de kaart en biljartvrienden) Pater Eelco Steneker en broer Joop; Rien Gommers Overleden ouders van Soest-Claassen u. Kevin en Jeüe Di. 19.00 u. Erwin en .Tanneke Zondag worden er om 13,30 uur in onze kerk gedoopt: Sanne Bruijnseels van de Puttenweg 17 Teun Thiesen van Lovinckplein 11 Vanaf heden kunt u op twee manieren H. Missen bestellen: A) via een formulier welke u kunt vinden achter in de kerk, B) via Peter van Soest Dopheide 17 Tel: 542208 7~*. 21 Jan. 19.00 u. Di. 24 jan. 19.00 u. Misdienaars: Za. 19.00

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1