Vsselsteusi KEIJSERS-MANDERS IX' Peelkorf Dl, 1)2, D3 en Hl spelen in sporthal De Weert in Venray De Welpen 12. 3 en 4 spelen in de gymzaal in Oostrum Rijden De Peel korf Al De Peel korf BI De Peel korf Cl De Peelkorf C2 De Peelkorf Dl De Peelkorf D2 De Peelkorf D3 De Peelkorf El Welpen 1: Welpen 2: Welpen 3: Welpen 4: Nicole Rommc, Fieke Koopmans, Kim Spreeuwenberg Mandy Ouderland, Rozan Versteegen, Chantal Tilleman Ellen Bouwman. Locs Tennissen. Anja Romme Kelly Marcellis, Laura van Lipzig, Miehelle Jacobs Julia Claessens, Trudy Kleuskens. Linda Peeters Inge Hielen, Lotte Bergsma, Britt Smits Lian Fleurkens, Nicole Swinkels, Janneke van Osch Isa Vcrmeule, Rowie Loenen, Rozan Courts, Yvon Leeyen Michelle Wismans, Maud van de Weijer Rowan van de Zanden, Aafke Claesssens Brit Swinkels, Celine Gielens Femke Arts, Rachel van Meyel ZAALWAC HT/SCHEIDSRECHTER Zaalwacht en scheidsrechter De Weert Venray: Cindy Mansvelders en Ellen Smits Prins Joris I Ons lid Joris Verheiien is jeugdprins van Ysselsteyn. Wéér een lid van onze Tennisvereniging. Proficiat I We wensen Prins Joris, Vorst Bart en de hele aanhang een hele fijne carnavalstijd. e-mail adressen Het zou voor ons handig zijn van zoveel mogelijk leden de e-mail adressen te hebben. Svp doorsturen aan onze ledenadministrateur Gerard Spreeuwenberg, gerardenpetra@planet.nl. Graag even duidelijk je naam, adres, geboortedatum en eventueel bondsnummer vermelden, ledereen alvast hartelijk bedankt]. De sanitair specta ElfKTIO n Keijsers-Manders Sanidrome Keizersveid Venray Keijsers-Manders Installatietechniek 8.V. Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn Tel.: 0478 - 54 42 00 www.keijsersmanders.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 11