SütMmfmdmmiii' Zij Actief Ysselsteyn I ^fVCTIEF Modeshow oude klederdrachten Op 16 januari is onze eerste avond in het nieuwe jaar. Harry Linskens verzorgt voor ons een modeshow van oude klederdrachten. Om alles goed op elkaar af te stemmen wordt deze avond gehouden in de Peelstreek en we beginnen om 20.00 uur. Het is prachtig om te zien hoe mooi en stijlvol ze vroeger gekleed gingen. Omdat de ruimte in de Peelstreek beperkt is, zouden wij willen weten hoeveel personen deze avond aanwezig zijn. Daarom kun je jezelf opgeven tot en met 14 januari bij Toos Arts tel. 541544. Nordic Walking Nordie Walking is een effectieve manier van wandelen met behulp van stokken, waarbij door de verhoogde activiteit van de armen en romp vrijwel alle spieren van het lichaam worden getraind. Als gevolg van deze verhoogde spieractiviteit ligt het energieverbruik 20% hoger vergeleken bij het wandelen zonder stokken. Uiteraard spelen techniek en wandelsnelheid een grote rol bij het daadwerkelijk behalen van deze resultaten. Er zijn twee demonstratielessen die u kunt volgen en wel op 23 maart om 10.00 uur of op 6 april om 18.30 uur. De les duurt 5 kwartier en kost bij voldoende deelname 8,- per persoon met een maximum van 10 personen. De les wordt gegeven door een fysiotherapeute, die gediplomeerd is om deze cursus te geven. In verband met de planning kunt u zich tot 28 januari opgeven bij Riek de Wit tel. 541402. Muziekvereniging de Peelklank Jaarvergadering De jaarvergadering wordt gehouden op maandag 23 januari om 20.00 uur m het gemeenschapshuis. Een uitnodiging hebben jullie inmiddels ontvangen. Jeugdfanfare Voor de repetitie van vrijdag oefenen we nog een keertje. Zorg datje er op tijd bent zodat we om 18.00 uur kunnen beginnen. Op zondag 15 januari a.s. worden er door Stichting Wielercomité Ysselsteyn op circuit de Peel cyclo cross en ATB wedstrijden georganiseerd in het kader van de Akkermans cup met deelname van een aantal plaatselijke en regionale favorieten. Aanvang van de cyclo-cross wedstrijden is om 10.30 uur als er gestart wordt met de jeugdcategorieën 8, 9, 1 O-jarigen en de 11 en 12-jarigen. Om 1.00 uur start de categorie 13 en 14-jarigen. Daarna om 12.00 uur beginnen de cyclo-cross wedstrijden voor Amateurs, Veteranen, Junioren en Dames. Om 13.15 uur wordt er gestart met de ATB wedstrijden voor Veteranen, Junioren en Dames met hopelijk een aantal plaatselijke en regionale favorieten.en om 14.30 uur zullen de Amateur-ATB-ers met hun wedstrijd ueze dag afsluiten. Inschrijving is nog mogelijk op de dag zelf Toegang is gratis. Inschrijvingen met licentie 3,50 daginschrijvingen jeugd 2,00, junioren f 6,00 en overigen 7,00 Borg voor rugnummer etc 10,00 die men bij inlevering van het rugnummer w°r retour ontvangt. PAARDENSPORTVEREN KH NU Concours te Meerlo Afdeling paarden. Dressuur Klasse Z 2: Hilda lemmens met Macintosh's de 2° prijs Hilda van harte gefeliciteerd! V IM'Hnfcn *nNi<%«ninMW«<> nrfKTTr'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 5