Vsselsteyn T OS X AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KbU <7^w/> KIEN EN. Woensdag 11 januari is er om 3 3.30 uur kienen in de Smelehof. CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies Wonen Welzijn en Zorg, tel. 542120 Spreuk van de Week: "Verbreek de stilte alleen met woorden die beter zijn dan stilte". Basisschool "St.Qda"-Oudervereniging Dank voor schenken boeken Enige maanden geleden vroegen wij u of u nog kinderleesboeken had, die u niet meer gebruikte. Vervolgens kregen we van enkele inwoners van Ysselsteyn boeken, die de leerlingen nu volop gebruiken, we danken u voor dit gebaar. Controle luizenbrigade Ook 2006 beginnen we met het controleren van alle leerlingen. Wilt u ervoor zorgen dat uw kind(eren) geen moeilijke creaties en geen gel e.d. in hun haren hebben. .YSSELSTEYN Wie wert ozze ne.\e Prins en Prinses? Wilde dit metien uut de urste hand wiëte, dan ziede van harte welkom op ut prinsebal op 7 jannewarie.Allerurst gaon wej afscheid nemen van ozze Prins Serve II en Prinses Trudy. Dit begint um 21.33u Dan zal de APK ut overneme um te bekieke of ze dit paar ien hun club opnemen Rond 22.15u zal ut "dorpspaar" an ollie gepresentierd werre. Dit gebeurd dur ut dorpsbrulluftcommittee. Dit committee het wer en schon act ien mekaar gezet rondum ut thema "Uut de aide doës". En splinternej paar uut de aide doës dus. Um 11 uur gaon wej ozze neje Prins presentieren. Ut speult zich dit jaor af ien en decor waorien nostalgie en toekomst nauw mit mekaar yerbonden zien. Hoe dit verder got "loëpe" ziede vanzelf. Wej as bestuur en raod van elf zien ok erg benejd wie ut wert. Wie krieat dit jaor de Reuzekluut? As ge komt dan huurde ut vanègges ien de loëp van den aovend. afmeldingen Willen leden die zich af willen melden voor onze vereniging dit zo snel mogelijk doorgeven aan Annie Jansen tel. 541495. Tevens vragen wij diegenen ook indien ze een automatische machtiging hebben deze in te leveren bij Annie. Wijzigingen in ledeno ^evens Als wij gegevens in ons ledenbestand moeten wijzigen als gevolg van een nieuw telefoonnummer of verhuizing etc., dan is het fijn dat even door te geven aan Annie Jansen tel. 541495 Jaarvergadering De jaarvergadering zal gehouden worden op vrijdag, 10 maart, in ons clubgebouw. Noteer deze datum alvast in je agenda!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4