A
S.V. YSSELSTEYN
SENIOREN
UITSLAGEN
De Peelkorf 1
De Peelkorf 2
De Peelkorf 3
De Peelkorf 4
Be Quick
Vonckcl Girls 1
Kraanvogels 2
SVOC'Ol 3
PROGRAMMA ZONDAG 18 DECEMBER
Spes 1 - De Peelkorf 1
Olympia(O) 1 - De Peelkorf 2
Olympia(O) 2 - De Peelkorf 3
Kantine poetsen:
19 dee.: ouder van Janneke Jenneskens, Floor Konings
27 dee.: ouder van Robin Linders, Timo Hubers
6- 12
8-8
4-10
9- 1
aanvang 15.15 uur, vertrek 13.45 uur
aanvang 10.15 uur, vertrek 09.00 uur, HESJES!
aanvang 09.00 uur, vertrek 08.00 uur, HESJES!
Rijden
De Peelkorf 1Kim, Sandra. Loes, Mayke naar sporthal Heuvelland Groesbeek
De Peelkorf 2: Marlies, Anneke, Marloes naar de Schop in Asten
De Peelkorf 3: Nancy, Sanne, Rachida naar de Schop in Asten
De Peelkorf 5: Jacqueline, Anja O, Janneke naar Kruisweide Sevenum
PROGRAMMA WOENSDAG 21 DECEMBER
De Peelkorf
Midako
5
Olympia(O) 3
Recreanten
aanvang 20.30 uur, vertrek 19.45 uur
aanvang 21.00 uur naar sporthal ter AA in Erp
EUGD
UITSLAGEN
De Peelkorf Al
- TOG Al
2-6
DES 2 -
Welpen 2
0-8
De Peelkorf BI
-SVOC '01 BI
6-1
SVOC 1
Welpen 1
0-2
De Peelkorf Cl
- SVOC '01 Cl
2-3
Welpen 2 -
Oranje Wit 1
5-0
De Peelkorf C2
- SVOC '01 C2
6-3
Welpen 1 -
Oranje Wit 1
2-3
De Wilma's Dl
- De Peelkorf Dl
3-5
Oostrum 1 -
Welpen 3
0-0
SVOC '01 D2
- De Peelkorf D2
2-3
Welpen 3 -
- Welpen 4
0-3
DOS (A) D3
- De Peelkorf D3
4-4
Oranje Wit 3
- Welpen 4
0-0
Olympia (O) El
- De Peelkorf El
0-5
PROGRAMMA ZATERDAG 17 DECEMBER
De Wilma's
Al -
De Peelkorf
Al
aanvang
15.50 uur, vertrek 14.30 uur.
HESJES
De Wilma's
BI -
De Peelkorf
BI
aanvang
14.50 uur, vertrek 13.30 uur.
HESJES
De Horst
Cl -
De Peelkorf
Cl
aanvang
14.40 uur, vertrek 13.15 uur.
HESJES
Oostrum
Cl -
De Peelkorf
C2
aanvang
10.05 uur, vertrek 09.15 uur
De Peelkorf
Dl -
Miko '76
Dl
aanvang
09.55 uur, vertrek 09.15 uur
De Peelkorf
D2 -
Nas
Dl
aanvang
09.00 uur, vertrek 08.15 uur
De Peelkorf
El -
DOT (V)
El
aanvang
11.05 uur, vertrek 10.15 uur
Peelkorf
F2 -
Merselo
F1
aanvang
13.25 uur, vertrek 12.30 uur
Peelkorf
F2 -
Oostrum
F1
aanvang
14.05 uur
Peelkorf
F1 -
Oranje Wit
F1
aanvang
14.50 uur, vertrek 14.00 uur
Oostrum
F2 -
Peelkorf
F1
aanvang
15.30 uur
Rijden
De Peelkorf AlNicole Romme, Anne Stevens, Cindy Peters naar De Stapper Haps
De Peelkorf BILisa Verlijsdonk, Vera Claessens, Mandy Ouderland naar De Stapper Flaps