Muziekvereniging de Peelklank Bestuursvergadering As. maandag 21 november is er om 21.45 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Serenade handboogvereniging Morgen, zaterdag 19 november brengen we een serenade aan diverse kampioenen van de handboogvereniging. Bijeenkomst bij het handbooglokaal om 20.00 uur. Intocht Sinterklaas As. zondag 20 november is de jaarlijkse intocht van Sinterklaas. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 14.30 uur. Fanfareleden, denk aan de volgende muziek: "Sinterklaasfeest", "Met St. Nicolaas op mars" en de onlangs uitgedeelde nieuwe Sinterklaasliedjes "Kom je Sinterklaas" en "Wegwijspiet" (uit de bundel Met Sint en Piet op weg). Concert en receptie drumband As. zondag 20 november vindt er om 18.00 uur een slagwerkconcert plaats in het gemeenschapshuls. Aansluitend aan dit concert bieden wij de drumband van onze vereniging en instructeur Peter van der Loo deïl -^ceptie aan n.a.v. het behaalde succes op het concours in Noordwijkerhout. De receptie begint om 20.00 uur. Meer nieuws over dit concert en de receptie elders in dit YNB. Leden van de fanfare worden verzocht om 20.00 uur aanwezig te zijn in het gemeenschapshuis voor een serenade. Repetitie fanfare maandag 21 november As. maandag 21 november wordt het eerste gedeelte van de repetitie bijgewoond door de leden van de jeugdfanfare. Zij zullen samen met het grote orkest enkele liedjes instuderen voor het kerstconcert van 18 december. Wij vragen de fanfareleden tijdig aanwezig te zijn, zodat we ook om 19.45 uur kunnen beginnen. Voorafgaand aan de gezamenlijke repetitie is er een korte repetitie voor de jeugdfanfare. Jeugdfanfare Alle leden krijgen vrijdag 18 november de belangrijkste data en tijden voor de komende periode op papier mee naar huis. Vrijdag 18 november repeteren we in Ysselsteyn van 18.15 - 19.15 uur. Maandag 21 november gaan we eerst met onze jeugdleden en daarna met de hele fanlare repeteren aan het Kerstconcert. Zorg dat je om 18.45 uur klaar zit in de Smelehof te Ysselsteyn, zodat we op tijd kunnen -beginnen met het repeteren. De repetitie duurt tot 20.15 uur voor de jeugdleden. Zij Actief Ysselsteyn ÏÏTS «7 Feestavond Op dinsdag 22 november vieren wij onze jaarlijkse feestavond in gemeenschapshuis "de Smelehof" We beginnen om 19.00 uur met een H. Mis in de parochiekerk. Hierna wordt de avond voortgezet in het gemeenschapshuis. Allereerst worden onze 50-jarige jubilarissen gehuldigd. Hierna volgt de cabaretgroep Dora en Grada. Een humoristisch gezelschap die bij ons de lachspieren laten werken. Dan volgt na een korte pauze de inmiddels bekende zanggroep uit Ysselsteyn Schone Schijn. De avond wordt afgesloten met weer de cabaretgroep Dora en Grada. Wij wensen iedereen een ontspannen avond en veel plezier. Zanggroep Schone Schi jn Dinsdag, 22 november, optreden op de jaarlijkse feestavond van Zij-Actief. Bijeenkomst om 19.00 uur in ons repetitielokaal. I BMHff Bi ratholllfc Schone

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5