an 17 november t/m 26 november Donderdagavondgroep. 18:30 Info avond. Alcoholvrije Tienerdisco. 19:30 Leeftijd van 12t/ml5 jaar. Discotheek v/d jeugd vanaf 14 j. 20:00 Medewerkersgroep 1 Donderdagavondgroep. 18:30 Spokcntocht. Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroep 1 Duitse Avond. 20:00 Medewerkersgroep 2 ledereen die lootjes heeft getrokken voor de surprise, is van harte welkom tijdens de Sinterklaasavond op 1 december. Het is de bedoeling dat iedereen een cadeautje koopt voor 3.00 en hier een leuke surprise van maakt. Gedichten zijn ook altijd welkom. We hopen dat het een gezellige avond wordt samen met Sinterklaas en zijn Pieten. Donderdagavondgroep: - 17 november op de info-avond komt de brandweer op bezoek. 1 24 november is de spokentocht, neem een fiets met verlichting mee. Alcoholvrije Tienerdisco: Vrijdag 18 november is weer de even week, dus tijd voor de Tienerdisco. Ballonnenwedstrijd: Als je het kaartje van de ballonnenwedstrijd thuiskrijgt, doe hem in de brievenbus bij Willy Jacobs Pater Tulpstraat 6. Dit kan tot ongeveer begin december. Datum bekend .lera-Kamp 2006 Het Kampgebouw en de week voor het Jera-Kamp van 2006 zijn bekend. We gaan gewoon weer een week op kamp en dit keer in de blokhut "Aan het Pedje" in Sevenum. Het wordt de eerste keer dat we in Sevenum op kamp gaan, het gebouw wordt in de loop van 2006 nog verbouwd en opgeknapt en is dan helemaal perfect om een week in te bivakkeren. Het kampgebouw is gelegen aan de rand van het dorp met een groot grasveld er langs. Het Jera-Kamp is voor de kinderen van groep 6, 7 en 8 van de basisschool en soortgelijke groepen van het speciaal onderwijs. Kinderen die nog nooit zijn mee geweest en een indruk willen krijgen van wat het Jera-Kamp allemaal inhoud kunnen een kijkje nemen op de site: www.jera70.nl hierop is de kampkrant van het Jera-Kamp 2005 te lezen. We gaan de week na de Ysselsteynse kennis van 8 t/m 15 juli, dus ouders houdt deze datum vrij 26 nov. Duitse Avond Er is weer een commissie in het leven geroepen om de foudste en frolijkste themaleesten m de Jera te organiseren. Zo staan er weer een aantal leuke thema-avonden op de planning waarbij de Beach-party natuurlijk ook niet ontbreekt. Op zaterdag 26 nov. is de kick off. Het wordt een Duitse avond. Natuurlijk wordt er deze avond uit pullen gedronken en kan er een oerdegelijk broodje kamelen worst worden genuttigd. Verder zit er ook nog een sportief tintje aan de avond namelijk het YK bierpulschuiven. (Yssclsteyns Kampioenschap) De DJ draait Duitse schlager muziek en er rallen een aantal special acts het podium betreden. (Speziallen atraktion! Iets watje niet mag missen!) Het beloofd cm riesen tolle avond te worden voor jong en oud. Zaterdag 26 nov. om 20.00u. Jetzt geht losdann slachten wir die kamelen! Foto's: Alle foto's van de feestweek zijn te zien op www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Programma Donderdag 17-nov Vrijdag 18-nov Zaterdag 19-nov Donderdag 24-nov Vrijdag 2 5-nov Zaterdag 26-nov - Sint heeft zijn garderobe opgeslagen bij mevr.Jenniskens aan de Ysselsteynseweg-(tel. 541371). Indien u hiervoor belangstelling hebt, kunt u met haar contact opnemen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2