Programma van 10 november t/m 19 november Donderdagavondgroep. 18:30 Lampionnentocht. Vrijdagavondgroep. 20:00 Medewerkersgroep 1 Leeftijd vanaf 15 jaar. Discotheek v/d jeugd vanaf 15 j. 20:00 Medewerkersgroep 2 Leeftijd vanaf 15 jaar. Donderdagavondgroep. 18:30 Info avond. Alcoholvrije Tienerdisco 19:30 Leeftijd van 12t/m!5 jaar. Discotheek v/d jeugd vanaf 15 j. 20:00 Medewerkersgroep 1 Leeftijd vanaf 15 jaar. Lampionnentocht: Het is weer tijd voor de lampionnentocht. Iedereen van jong tot oud mag hieraan deelnemen. Neem al je broertjes, zusjes, opa's, oma's, ooms, tantes, papa en mama mee zodat we er een gezellige boel van kunnen maken. De route die we lopen is: We starten bij de Jera, we lopen de Peter Janssenweg af en lopen dan links de Grauwveen op tot aan de Moerslag. Dan gaan we de Dopheide door en steken de Puttenweg over naar de Kievietsweg, dan linksaf naar de Ringweg, linksaf de Pater Tulpstraat door, rechts de Litsenbergweg op, links de van Beurdenweg op en dan rechtsaf de van Montfortstraat in, linksaf Ysselsteynseweg en steken over naar de Heidsepeelweg en lopen terug richting de Jera.Daar aangekomen is het tijd voor de prijsuitreiking. De 3 mooiste lampionnen krijgen een presentje. De surprise: ledereen die lootjes heeft getrokken voor de surprise, is van harte welkom tijdens de Sinterklaasavond op 1 december. Het is de bedoeling dat iedereen een cadeautje koopt voor 3.00 en hier een leuke surprise van maakt. Gedichten zijn ook altijd welkom. We hopen dat het een gezellig avond wordt samen met sinterklaas en zijn pieten. Donderdagavondgroep: Donderdag 17 november met de info-avond komt de brandweer op bezoek. Alcoholvrije Tienerdisco: Vrijdag 18 november is weer de even week, dus tijd voor de Tienerdisco. 35 jaar Jera. Namens het bestuur en medewerkers iedereen hartelijk bedankt voor het slagen van onze feestweek. Zonder jullie hadden we dit niet waar kunnen maken. Onze speciale dank gaat uit naar: Coop Seuren, Van Enckevort Groothandel, Gebr. Thijsen Merselo, Maarten Teunissen, Winters Liessel, Timmerbedrijf Claessens, Forrest, Roelanzia en Snackers. Foto's: Alle foto's van de feestweek zijn te zien op www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Donderdag 10-nov Vrijdag 11-nov Zaterdag 12-nov Donderdag 17-nov Vrijdag 18-nov Zaterdag 19-nov Sint heeft zijn garderobe opgeslagen bij mevr.Jenniskens aan de Ysselsteynseweg (tel. 541371). Indien u hiervoor belangstelling hebt, kunt u met haar contact opnemen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 2