35 Jaar Jubileum Janez Detd in Jera'70 Ter gelegenheid van het 35 jarig bestaan van de Jera'70 in Ysselsteyn betreden de punkrockers van Janez Detd on wijdag 4 november het podium. Het uit België afkomstige Janez Detd. bestaat inmiddels alweer 10 jaar en heeft in de loop der jaren al menig hoogtepunt meegemaakt. Zo hebben ze o.a. opgetreden op het Rock Werchter Festival en gingen ze er op de TMF-Awards vandoor met 3 hoofdprijzen (beste Belgische band, beste roek-album, beste single). Mede door deze successen ging het balletje aan het rollen en was men ineens opwarmer voor The Offspring en Limp Bizkit. Ook is het geen onbekende van de Jera en hebben m het verleden al tweemaal op Jera On Air gestaan. Support act deze avond is de band Laternpoll. Deze skatepunk band bestaande uit 2 gitaristen, bassist/zanger, en een snelle en strakke drummer komen uit de omgeving Gelderland. Ze staan bekend om hun erg energieke live optredens en weten het publiek dan ook in de juiste stemming te krijgen voor Janez Detd. De zaal gaat om 20.00 uur open en de entree bedraagt slechts 5 euro. Wederom is het tussen 20.00 en 21.00 uur Euroknallers. Afsluiter van de feestweek is de "receptie open dag" op zondag 6 november. Tijdens deze dag is iedereen in de gelegenheid om nader kennis te maken met de Jera'70, haar medewerk(st)ers en de activiteiten. Zo zal er o.a. een expositie ruimte zijn waar veel foto's en videofragmenten uit de historie te zien zullen zijn. W,j hopen op deze dag veel oud bezoekers en relaties van de Jera te mogen begroeten. De receptie begint om 14.00 uur en duurt tot 16.30 uur. Daarna zullen oud DJ's voor de muzikale omlijsting zorgen en zal er ra Jera stijl door gefeest worden. Op zaterdag 5 november is het alweer 35 jaar geleden dat jongerencentrum Jera'70 in Ysselsteyn haar deuren opende. Dit heugelijke feit willen wij niet zomaar voorbij laten gaan. Op zaterdag Daarom organiseren wij op zondag 6 november een receptie opendag. Op deze dag kunt u kennis maken met ons jonge rencentrum en haar medewerkers. Zo zal er onder andere een expositie ruimte ingericht worden waar veel foto's van vroe ger te zien zullen zijn Ook vertonen we filmmateriaal uit de loop der jaren. Stg. O.J.C. Jera '70 Peter janssen weg 12 5813BR Ysselsteyn 0478-541613 Wij hopen ook U te mogen begroeten op deze middag. Het officieie gedeelte duurt van 14.00 uur tot 16.30 uur. info@jera70.nl www.jera70.nl (gZT77 Uitnodiging

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 3