Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 44 4 november 2005 Van de parochie: O Mattefis: 25,1-13 Tien meisjes gingen met hun lampen op weg, de bruidegcm tegemoet. Vijf van hen waren dom en vijf verstandig. Want de domme namen wel hun lampen met zich mee, maar geen olie. Maar de verstandige namen ook olie mee in kruiken, niet alleen lampen. Omdat de bruidegom op zich liet wachten, dommelden ze allemaal in. Midden in de nacht klonk er geroep: "Daar is de bruidegom! Ga hem tegemoet!" Toen stonden alle meisjes op en maakten hun lampen in orde. De domme zeiden tegen de verstandige: "Geef ons van jullie olie, want onze lampen gaan uit." Maar de verstandige gaven ten antwoord: "Nee, er mocht eens niet genoeg zijn voor ons en voor jullie; ga liever naar de verkopers en koop voor jezelf." Toen ze weg waren om te kopen, kwam de bruidegom, en de meisjes die klaar stonden, gingen met hem mee naar binnen voor de bruiloft, en de deur ging dicht. Later kwamen ook de andere meisjes en riepen: "Heer, heer, doe open voor ons." Maar hij antwoordde: "Ik verzeker jullie, ik ken jullie niet." Wees dus waakzaam, wantje kent dag noch uur. Het evangelie van vandaag wil ons zeggen, dat wij altijd klaar moeten zijn als de Heer ons roept, om samen met Hem door het leven te gaan en als onze tijd gekomen is, het aardse leven te verruilen voor het eeuwige leven bij Hem. itenties van 5 november t/'m 11 november 2005: Za. 5 nov. 19.00 u. (Vivace) Leny Willemse-Slangen; Ouders Thijssen-Stax; Overleden familie Swinkels-Bennenbroek; Jan Janssen en overleden familie Janssen-van Gompel Voor de leden en overleden leden van S.V. Ysselsteyn in het bijzonder voor: Frans van de Weijer - Geert Deters - Sef Wismans DL 8 nov. 19.00 u. Herdenking van de inzegening van onze kerk Misdienaars: Za. 19.00 u. Stef en Niels Di. 19.00 u. Erwin en Kevin Voor het opgeven van al uw misintenties, doop en huwelijkkunt u terecht bij Peter van Soest Dopheide 17 Tel: 542208. OOK UW KERKBIJDRAGE IS WELKOM. Zie mededeling elders in dit blad)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1