Vsselsteyn Interesse in KNLTB-competitie voorjaar 2006?? Heb jij zin om volgend jaar ook competitie te spelen in de voorjaarscompetitie, dan zijn er nog mogelijkheden op met name de zondagmiddag (dames en/of herenteam) en Ookals j^e anderszins belangstelling hebt, dan kan je dit kenbaar maken. De competitie bestaat uit 7 speeldagen in de periode april en mei. Afhankelijk van de opgaven, reeds bestaande teams, beschikbare baancapaciteit en de mogelijkheden word je ingedeeld. Een indeling in een team kan vooraf helaas niet worden gegarandeerd. Heb je belangstelling stuur dan uiterlijk 20 november een mail met je wensen en voorkeuren naar tdwit@home.nl of bel tel. 541279. Darten en rikken, Uitslagen van vrijdag 28 oktober: Rikken Darten 1 plaats 2 plaats 1 plaats 2 plaats Tonny van Vegchel Peter-Paul Koonings Kalle Voigt Marcel v.d. Zanden De volgende avond is op vrijdag 18 november. Om 23.30 uur is er een loterij voor alle deelnemers. Het inschrijfgeld bedraagt 2,-, te voldoen voor aanvang van de wedstrijden. Opgave bij Wim de Wit, tel 0478-545035 of via e-mail weedewee@home.nl Hieronder nog een toelichting op darten en rikken. We spelen op 18 november op 3 borden. Ontvangst om 19.45 uur. Aanvang wedstrijden om 20.00 uur, zodat we de wedstrijden ook tijdig kunnen afronden. Hetrikproq rarnm a zrót er, met dank voor enkele goede suggesties van deelnemers met ingang van 18 november afs volgt uit. Ontvangst vanaf 19.45 uur en aanvang wedstrijden om st.pt 20 00 uur. ledereen die op tijd is kan beginnen met spelen met 4 of 5 spelers per tafel. Spellen die gespeeld zijn voor Er wordtgespSoTt^jd S?3 ronden van 1 uur. Na de eerste en tweede ronde is er een korte pauze van 15 minuten. 1e ronde 20.00 tot 21.00 2e ronde 21.15 tot 22.15 3® ronde 22.30 tot 23.30 Tafelbezetting per ronde: Voor iedere ronde wordt er geloot voor de tafelbezetting. Winnaar: Na elke speelronde krijgt elke speler, afhankelijk van de stand van die ronde een aantel wedstrijdpunten tussen 1 en 4 speler met hoogste punten aantal ontvangt 4 wedstnjdpun ten) Wanneer 5 spelers aan een tafel zitten wordt afhankelijk van de stand 1, 2, 3, 4 of 5 wedstrijdpunten toegekend. Alle behaalde wedstrijdpunten worden opgeteld en de spelerdie na 3 rondes de meeste wedstrijdpunten Gelijk aantal wedstrijdpunten: Indien meerdere spelers hetzelfde aantal wedstrijdpunten heeft, bepaalt het totale hoogste aantal gescoorde punten de uiteindelijke winnaar. De wedstrijdrangorde wordt dus in eerste instantie bepaald door het behaalde aantal wedstrijdpunten en bii qeliik aantal hiervan, bepaalt het behaalde aantal punten de definitieve volgorde Standbepaling per ronde: De stand van de spelronde die hoort bij de tafel met het minste aantal spelrondes is daarbij bepalend voor de wedstrijdpunten per ronde. Stel de tafel met de minste spellen heeft 10 spelrondes gespeeld. Dan wordt bij alle tafels de stand van spelronde 10 genomen. Laatkomers: Een laatkomer krijgt 0 punten voor de 1e speelronde en kan indien mogelijk pas starten in speelronde 2. Spelregels en puntentelling deze zijn in te zien op www.ysselsteYn.com/tyi;. Tja, het wordt saai, maar vandaag is het opnieuw (en nog steeds) fantastisch TOERCLUB fietsweer Met 5 enthousiastelingen maken wc een mooie tour zuidwaarts. msmmXSEemCT Noordeljjk van Orashoek naar Koningslust en door de outback van Maasbree, via Rinkesfort naar Dubbroek. Hier is het keerpunt en met de wind in de zeilen, flyeren we via de Britse Hei en Trade Port West naar Sevenum en America. Naar het einddoel: de pint op een zonovergoten terras bij de Herberg.Vandaag worden weer 64 km in iets meer dan 2 uur aan het lange race seizoen toegevoegd. Volgende week weer fietsen, of ijs en weder diendende, schaatsen in de Peel. Bezoek onze site voor de belevenissen van de mountainbikers onder ons. Ger Geerets

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 13