Zij Actief Ysselsteyn 1 TIEF Na een aantal zeer geslaagde avonden in de regio nu ook een Gezondheids-Verwenavond bij ons in Ysselsteyn bij de ZijActief op maandag 7 november a.s. in zaal Roelanzia aanvang 20.00 uur. Steeds meer mensen zijn moe, hebben klachten en stress. Zitten gewoonweg niet lekker in hun vel. Op deze avond worden mogelijkheden en tips aangereikt wat u zelf kunt doen om te zorgen dat u zich lekkerder voelt, anders met klachten kunt omgaan en hoe u beter voor uzelf kunt zorgen in deze snelle maatschappij. Onderwerpen van deze avond zijn: - Are pijntherapie - Bioresonantie - Toepassing van Aloë Vera Wat is APS? APS is een pijnbestrijdingsmethode voor pijnbestrijding die sinds januari 2000 in Nederland wordt toegepast bij (chronische) pijn, een verzwakt immuunsysteem en klachten van depressieve aard. Wat is Bioresonantie? Met bioresonantie kun je d.m.v. trillingen blokkades in het lichaam opheffen. Het is niet alleen een luisteravond maar men kan de diverse behandelingen ook zelf Het wordt een avond om samen met anderen bewuster te worden van een beter en gezonder welzijn. Oriëntatietocht Dit jaar hebben enkele leden de oriëntatietocht uitgezet en deze keer gaan we op woensdag 9 november naar Overloon. De plaats van samenkomst is restaurant Bos en Berg en je kunt dan starten tussen 19.30 en 20.00 uur. De kosten van deze avond zijn 5,00 dit is voor een consumptie en een kop soep. Heb je zin om op woensdag 9 november mee te wandelen, dan kun je jezelf opgeven tot 5 november bij Riek de Wit tel. 541402. Collecte De Nederlandse Brandwonden Stichting De opbrengst van de collecte van De Nederlandse Brandwonden Stichting is het mooie bedrag: 641,65. We willen alle collectanten en alle gevers hiervoor heel hartelijk bedanken. We hopen dat we in 2006 weer op u allen mogen rekenen. Bedankt namens de organisatoren Lianne v.Hees en Nelly Spreeuwenberg. LOÜRDESWERK De verkoop van donateurs kaarten heeft het mooie bedrag van 1172,54 opgebracht. Met dit bedrag is het mogelijk om ook in 2006 twee personen uit Ysselsteyn deel te laten nemen aan de Limburgse bedevaart naar Lourdes. Met enkele personen gaan we t.z.t. overleggen wie hiervoor in aanmerking komen. Indien u ook iemand kent, laat het mij even weten. Iedereen erg bedankt voor de medewerking. In het bijzonder de vrijwilligers die op pad zijn geweest. BedanktComité Lourdeswerk. Contactpersoon Jo Deters. ervaren. Limburg ;aiho i«k vrouwennetwerk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5