AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 2 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. FEESTAVOND. Zoals reeds eerder medegedeeld wordt woensdag 16 november de jaarlijkse feestavond gehouden. Het feestprogramma is ais volgt: 17.00 uur Eucharistie viering; 18.00 uur: Koffietafel; 19.15 uur: Optreden "Schone Schijn"; 19.45 uur: Eerste optreden "De Moor- bleumkes"uit Velden; 20.30 uur: Pauze; 21.00 uur: Tweede optreden "De Moorbleumkes"; 21.45 uur: "De Smelebrothers"; 22.15 uur: Sluiting. In verband met de reservering van de koffietafel gelieve men zich voor deelname aan deze feestavond op te geven. Wilt u a.u.b. daartoe onderstaand strookje in de brievenbus deponeren bij Wim Verschuuren, Lovinck- plein 4 of Cor Huijs, Johan van Wyttenhorstweg 24 voor dinsdag 8 november 1 NAAM:ADRES: neemt metpersoon/personen (1 of 2 invullen) deel aan de feestavond op woensdag 16 november BILJARTEN 7T~ Uitslagen Federatie-competitie: week no. 7 Jk.. Sevenum 2-Ysselsteyn 1 7-2 Ysselsteyn 4-Griendtsveen 3 5-4 De Wevert 3-Ysselsteyn 2 5-4 MHiiMfer*» Ysselsteyn 5-Kemphaan 8 2-7. Oirlo 4-Ysselsteyn 3 9-0 CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies Wonen Welzijn en Zorg, tel. 542120 Spreuk van de Week: "Het beste middel tegen zorgen is: zich onmiddellijk om anderen te moeten bekommeren Muziekvereniging de Peelklank Allerzielendienst As. zondag 30 oktober wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal opgeluisterd door de fanfare. Aanvang ca. 15.45 uur. Wij vragen de leden uiterlijk 15.35 uur aanwezig te zijn op het kerkhof zodat wij tijd genoeg hebben om ons op te stellen. Wij spelen op het kerkhof 2 koralen uit het boekje "Zeven koraal bewerkingen": "Great is thy faithfulness" en "Ach wie flüchtig, ach wie nichtig". Concours drumband Volgende week zondag 6 november neemt de drumband o.l.v. instructeur Peter van der Loo deel aan he' concours in Noordwijkerhout. De grote afstand zal voor velen een belemmering zijn om het concours bij te wonen. Daarom willen wij u van harte uitnodigen om aanwezig te zijn tijdens de openbare generale repetitie op vrijdag 4 november om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Daar zal de drumband het concoursrepertoire ten gehore brengen. Tevens wordt een optreden verzorgd door JES 1 en JES 2. Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Kledingjpzameling Op 16 november a.s. vindt weer een kledinginzamelingsactie plaats. Over 2 weken treft u meer informatie in het YNB over deze actie aan. Wintertijd Komend weekend wordt de klok een uur teruggezet. Maandag a.s. begint de school dus niet om 08.30 uur, maar om 08.45 uur. Voor verdere informatie kunt u de schoolgids raadplagen. Halio Damesgymclub half 7 Let op dinsdag 1 november is Tiny cr de laatste keer. Zorg dat je erbij bent, want Tiny maakt er een gezellige les van Maar ook op dinsdag 8 november is er weer gewoon les. Tot 1 november dan Groetjes damesgymclub half 7. oymnaato YSSeLSTEV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4