www.rabobank.nl Rabobank WIST U DAT Adres- en bestuurswijzigingen van verenigingen en stichtingen heel eenvoudig geregeld kunnen worden!! De Rabobank heeft voor uw vereniging of stichting twee formulieren ontwikkeld. Hiermee kunt u gemakkelijk adres- en bestuurswijzigingen doorgeven. U kunt het formulier online (www.rabobank.nl) invullen, afdrukken en dan opsturen naar ons. Door gebruik te maken van deze formulieren en het stappenplan te volgen kunnen wisselingen in het bestuur en een adreswijziging soepel verlopen. Stappenplan bestuurswijziging: 1. Wijzig de gegevens in het handelsregister van de kamer van koophandel. 2. Geef de wijziging aan ons door, dit door het wijzigingsformulier online in te vullen en daarna af te drukken. 3. Stuur het formulier samen met een origineel uittreksel van de KvK en een kopie legitimatiebewijs van de nieuwe bestuursleden naar ons toe. 4. Wij kunnen contact met u opnemen om identificatie- en legitimatieverplichtingen van de nieuwe bestuursleden af te stemmen. 5. Zorg voor een goede overdracht binnen uw vereniging of stichting. Dit is met name belangrijk bij de overdracht van de financiële administratie. Rabobank.nl De formulieren kunt u vinden op www.rabobank.nl. Ga naar de bedrijven site en kies daar voor verenigingen en stichtingen. Op de internetsite staat nog meer nuttige informatie voor uw vereniging of stichting. Contactgegevens Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Verenigingen en stichtingen Postbus 64 5800 AB Venray Tel. (0478) 530 499 E-mail: TeamBedrijvenAdvies@vmw.rabobank.nl Sr

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 19