35 jaar JERA'70 Van 29 okt. t/m 6 nov. een groot feest Op 5 november is het alweer 35 jaar geleden dat in Ysselsteyn jongerencentrum Jera'70 haar deuren opende in gebouw "de koel" aan de Peter Janssenweg. Om bij dit alles even stil te blijven staan organiseert de Jera'70 een feestweek van 29 oktober t/m 6 november. Reünie met oud DJ's De week wordt geopend op zaterdag 29 oktober met een reünie, iedereen die ooit in de Jera is geweest is van harte welkom, en waar veel oud DJ's nog 1 keer zullen laten zien hoe het vroeger was. Met de muziek en sfeer van vroeger belooft het een avond te worden waar veel herinneringen opgehaald kunnen worden. De deuren gaan deze avond open om 20.00 uur en sluiten om 2.30 uur. Tussen 20.00 en 21.00 uur is het Euroknallers. Leeftijd vanaf 15 jaar. Kindermiddag Op woensdag 2 november is de jongere jeugd aan de beurt. De lagere schooljeugd kan vanaf 13.30 uur terecht in de Jera voor allerlei leuke activiteiten zoals schatgraven, optredens, schminken, tattoo. Als afsluiting is er een ballon wedstrijd die wordt gesponsord door Coop Seuren te Ysselsteyn, en de prijzen worden gesponsord door Van Enckevort Groothandel te Blerick en Coop Seuren te Ysselsteyn. De container voor het schatgraven wordt gesponsord door Gebr. Tijssen te Merselo. Bij goed weer is er een springkussen. De prijzen van de spellen,snoep en ranja zijn 0.50 euro. De rest is gewoon 1.30 euro. Janez Dedt Vrijdag 4 november betreden de punkrockers van Janez Detd. het podium. Het uit België afkomstige Janez Detd. bestaat inmiddels alweer 10 jaar en heeft in de loop der jaren al menig hoogtepunt meegemaakt. Zo hebben ze o.a. opgetreden op het Rock Werchter Festival en gingen ze er op de TMF-Awards vandoor met 3 hoofdprijzen (beste Belgische band, beste roek-album, beste single), Mede door deze successen ging het balletje aan het rollen en was men ineens opwarmer voor The Offspring en Limp Bizkit. Ook is het geen onbekende van de Jera en hebben in het verleden al tweemaal op Jera On Air gestaan. Sinds kort hebben de heren weer een album met nieuw materiaal uit wat uiteraard ook in de Jera te horen zal zijn. De zaal gaat open om 20.00 uur en de entree bedraagt 5 euro. Wederom is het tussen 20.00 en 21.00 uur Euroknallers. Open dag Afsluiter van de feestweek is de "receptie open dag" op zondag 6 november. Tijdens deze dag is iedereen in de gelegenheid om nader kennis te maken met de Jera, haar medewerk(st)ers en de activiteiten. Zo zal er o.a. een expositie ruimte zijn waar veel foto's en videofragmenten uit de historie te zien zullen zijn. Wij hopen op deze dag veel oud bezoekers en relaties van de Jera te moeen begroeten. De receptie begint om 14.00 uur en duurt tot 16.30 uur. Daarna zullen oud DJ's voor de muzikale omlijsting zorgen en zal er in Jera stijl door gefeest worden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 13