van oesi FYSIOTHERAPIE Gezellenbaan 4A 5813 EA Ysselsteyn Tel: 541622 Litsenbergweg 20A 5813 CG Ysselsteyn -EST 0478-54 16 22 Beste mensen, Na een lange periode niets van ons gehoord te hebben, willen wij u op de hoogte brengen van de ontwikkelingen inzake het realiseren van onze nieuwe praktijk voor Fysiotherapie en De verbouwing is in volle gang en zal als alles precies volgens planning verloopt, klaar zijn op 31 oktober a.s. Per 31 oktober zal onze praktijk voor Fysiotherapie dan ook verhuizen naar ons nieuwe adres; De Fitnessruimte zal m.i.v. 2 januari 2006 definitief zijn deuren gaan openen. Wij willen de maanden november en december gebruiken om proef te draaien, zodat wij op 2 januari op een vakkundige en verantwoordelijke manier van start kunnen gaan. Wel kunt u op Zondag 27 november tussen 11.00 en 16.00 uur naar onze nieuwe praktijk komen kijken, want dan houden wij "open huis". Natuurlijk vraagt u zich ook af, wat het allemaal gaat kosten. De prijzen zullen binnenkort bekend worden gemaakt. Vanaf 2 januari 2006 kunt u dus bij ons komen Fitnessen. Dit is voor iedereen toegankelijk. Voor Jong en Oud, voor mensen zonder en met klachten. Iedereen die wat aan zijn of haar conditie wil doen, is van harte welkom. U kunt zich hier voor opgeven per 1 november a.s. Verder willen wij u laten weten, dat ons team is uitgebreid met twee dames te weten: Mariëlle van Meijel-Litjens Zij komt ons team versterken in de fitnessruimte en geeft ook voor degene die dat graag wil sportmassage op een deskundige manier. Fitness. en Wilma Hendrix-Claessens: Zij wordt verantwoordelijk voor het onderhoud van ons interieur. Wij houden u op de hoogte. Peter en Sigrid

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 13