Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst september Corveedienst voor de maand september: Petra Jespers, Bernadette Lemmens, Tom Lemmens en Roel Linders. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Examens Zaterdag 3 september zijn Stef, Bas en Ellen geslaagd voor het A-examen aan het CVA in Tilburg. Van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma! Districtsfestivai j u As zondag 11 september neemt de drumband deel aan het distnctsfestival in Wanssum ter voorbereiding op het concours. Aanvang van het optreden 14.00 uur. Dit festival vindt plaats in gemeenschapshuis "de Zandhoek" in Wanssum. Komt u ook luisteren? Excursie gemeentearchief Maandag 12 september excursie gemeentearchief in Venray. We vertrekken om 13.30 uur bij de kerk. Opgeven hiervoor kun je nog doen tot 10 september bij Marian Bartray tel. 541264. Kienen Dinsdag 13 september is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Deze keer zijn ook niet leden van harte welkom. Er zijn mooie prijzen te winnen, dus kom gezellig een avondje kienen. Epilepsie Woensdag 14 september is de eerste avond na de vakantie over epilepsie. Frans Palmen van Kempenhaeghe zal ons vanavond vertellen wat epilepsie is en watje moet doen als iemand een aanval krijgt. Van elke 150 Nederlanders heeft er één epilepsie. Toch weten veel mensen weinig of niets van deze aandoening. Misschien hebben ze wel eens meegemaakt dat iemand een grote aanval kreeg. Dit is slechts een manier waarop epilepsie zichtbaar wordt voor de buitenwereld. Epilepsie is een aandoening die zich uit in de vorm van aanvallen. Aanvallen ontstaan door een plotselinge, tijdelijke verstoring van het elektrische evenwicht in de hersenen. Aanvallen verschillen van persoon tot persoon. De een valt en gaat schokken met armen en benen. De ander voelt vreemde tintelingen, hoort vreemde geluiden of staart een korte periode alleen voor zich uit. Dit komt omdat er vele verschillende oorzaken zijn. Dus een avond waar we veel te weten komen over deze aandoening. Dus tot 14 september om 20.00 uur in het gemeenschapshuis "de Smelehof COLLECTE PRINSES BEATRIXFONDS. Van 11 t/m 17 sept. collecte voor het Prinses Beatrixfonds voor spierziekten. Leden van 'VIVACE' bellen bij aan voor een vrijwillige bijdrage. Wie de collectant mist, kan een gift overmaken op giro 969, t.n.v. het Prinses Beatrixfonds. Het Prinses Beatrixfonds is het Nationaal Fonds voor de bestrijding van spierziekten, polio, de ziekte van Parkison, de ziekte van Huntington, multiple sclerose en spasticteit, enz. Sinds de oprichting, 1956, financiert het fonds wetenschappelijk onderzoek naar spierziekten, het behartigt de belangen van de patiënten die aan de ziekten lijden en him familieleden. Het steunt de patiëntenbelangenverenigingen waar ca. 40.000 mensen bij zijn aangesloten. Deze verenigingen zijn actief met tal van activiteiten. Kortom deze collecte wordt ten zeerste aan bevolen! ZiiActief afd. Ysselsteyn TIEF qaKBP ■■■J."

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6