AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Na de vakantieperiode, waarin zoals u weet niet gekiend wordt, is er woensdag 7 september weer om 13.30 uur kienen in de Smelehof. VOLKSDANSEN en GYMNASTIEK Dinsdag 6 september beginnen de lessen weer van het volksdansen en gymnastiek. Graag willen we na de vakantie weer nieuwe leden ontmoeten. Heb je interesse kom dan gewoon een keertje kijken. Het verplicht je tot niets DAG van de OUDEREN. Zaterdag 1 oktober (13,30 tot 17.30 uur) is de dag van de ouderen. Alles hierover kunt u lezen in het inlegvel bij de laatste "Schakel". Indien u hieraan wilt deelnemen dan dient u het strookje met 5,00 in een enveloppe in de brievenbus te deponeren bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 of Cor Huijs, Johan van Wyttenhorstweg 24 vóór zaterdag 10 september Reis KBO (19 tot 23 september). Omdat er zich enkele mensen afgemeld hebben wegens ziekte, zijn er nog enkele plaatsen vrij Opgave bij Wim Claessens (tel. 541202). COMPUTERCURSUS, internetten en e-mailen voor personen vanaf 50 jaar. Deze cursus begint maandag 12 september ('s morgens) en donderdag 15 september ('s middags). Wekelijks een les, in totaal 10 lessen van één uur. De kosten van de cursus zijn 50,00, over te maken op CIP, nr. 158115645. U kunt zich opgeven door op een blaadje je naam en telefoonnummer te noteren en in een enveloppe te deponeren in de brievenbus Litsenbergweg 20a. Wij vanuit CIP Samen-Zorgwerk bellen u dan over de indeling van de cursus. We hebben nog geen cursisten uit het verleden gesproken die spijt kregen, dat ze deze cursus gevolgd hadden. Informatie CIP, tel. 542120, Jan van Gassel Spreuk van de Week: "Als het werk dat je doet je alleen maar geld opbrengt en geen levensvreugde, ben je een doodarme mens" KBO Basisschool "St.Oda"- Oudervereniging Kledinginzameling Op woensdag 14 en donderdag 15 september a.s. vindt weer een kledinginzamelingsactie plaats. Over enige weken treft u hierover meer informatie aan in het YNB. 2 fe^lEF Z"Actief afd. Ysselstevn ZiiActiefdag 7 september In het kader van het 75-jarig jubileum van Zij Actief Limburg organiseert kring Noord een ZijActiefdag op 7 september in zaal 't Brugeind in Meerlo. Vanaf 16.00 uur tot 22.30 uur is er een doorlopend programma van presentaties en optredens. Dit met medewerking van Zij Actief leden uit verschillende afdelingen. Er zullen die dag o.a. presentaties zijn van bloesemremedie, sieraden, handwerk, schoonheidsspecialiste en streekprodukten. Optredens van o.a. Zanggroep Schone Schijn, Elvis, Accordeonist, het duo Nel en Bertha en nog véél meer Iedereen is van harte welkom. Het is beslist de moeite waard om te gaan kijken en luisteren. Dus tot woensdag 7 september. Excursie gemeentearchief Op maandag 12 september gaan we op excursie naar het gemeentehuis in Venray. We gaan daar een kijkje nemen in het gemeentearchief. Degene die de rondleiding verzorgt, kan ons hierover alles vertellen. Het is interessant om te zien hoe zoiets is opgebouwd. De rondleiding duurt ongeveer 1 tot 1 '/z uur en begint om 14.00 uur. We willen gezamenlijk om 13.30 uur bij de kerk vertrekken, zodat degene die geen vervoer hebben bij anderen kunnen instappen. Deze middag is gratis toegankelijk. Heb je zin om mee te gaan, dan kun je jezelf tot 10 september opgeven bij Marian Bartray tel. 541264. Epilepsie Op woensdag 14 september is weer onze eerste thema-avond na de vakantie. Deze gaat over epilepsie. Volgende week meer hierover. Cursus n De stichting Vrouw Geloof en Leven Limburg organiseert een cursus "Een sleutel van waarde' op 14, 21 en 28 september in de Kemphaan in Venray. Kosten van deze cursus zijn 15,- Voor meer informatie kun je bellen naar 0475-332886. Opgave voor 10 september bij Riek de Wit tel. 541402. •y

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4