KEIJSERS'MANDERS Zaterdag 27 augustus en zondag 28 augustus a.s. Menwedstrijd te Ysselsteyn (Lb). Voor de 17* keer een Menwedstrijd in samenwerking met de Noord-Limburgse aanspanning voor enkel, dubbel en vierspannen paarden en pony's. Dit jaar voor de derde keer een Basis-wedstrijd volgens reglementen K.N.H.S. voor de klassen 1-2-3. Totaal 75 startende deelnemers, zowel recreanten als wedstrijdrijders. Er doen een 9-tal vierspannen mee. Deelnemers uit geheel Nederland, alsmede plaatselijke favorieten. Op zaterdag 27 augustus: Dressuur vaardigheidwedstrijd van 10.00 - 16.00 uur. Op zondag 28 augustus: De marathon. Eerste start is om 9.00 uur. Wegtraject van 15 kilometer door de bossen aan de Puttenweg - Paardekopweg. Deze eendaagse wedstrijd zal worden verreden in de mooie bosrijke omgeving van Ysselsteyn; alle hindernissen liggen op het hoofdterrein, alsmede de dressuur en vaardigheid ringen. Ook is opgenomen een spectaculaire waterhindernis. Het secretariaat, Start, Finish, veterinair, parkeer- en inspanterrein ligt allemaal aan de Rouwkuilenweg hoek Pottevenweg. Midden tussen de hindernissen is de consumptietent met zicht op alle hindernissen geplaatst, waar U kunt genieten van een drankje en/of hapje. Tussen 11.00 en 16.00 uur is een ideale tijd om een wandeling te maken en te genieten van een veelzijdig en afwisselend onderdeel van de aangespannen paardensport, zowel aan de Rouwkuilenweg als in de bossen aan de Paardekopweg. De wegwijzerborden op de Middenpeelweg verwijzen U naar het hoofdterrein. gamssssassese! Keljsers-Manders Installatietechniek B.V. Agrobaan 9 5813 E8 Ysselsteyn Keijsets-Manders Sanidrome Keitersveld Venray T: 0478 - 54 43 00 www.keijsersmanders.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 12