V.Z.O. FIETSTOCHT - ZONDAG 11 SEPTEMBER 2005 Opbrengst voor straatkinderen Nepai Dit jaarlijks terugkerende evenement krijgt deze keer een speciaal tintje. Al 18 jaar biedt de Vereniging van Zelfstandige Ondernemers Heide-Leunen- Merselo-Veulen-Vredepeel-Ysselsteyn een fietstocht aan door de omgeving van de aangesloten dorpen. Zoal ieder jaar wordt de opbrengst besteed aan een goed doel. Zo hebben al diverse verenigingen en organisaties een schenking ontvangen van de VZO fietstocht, leder jaar wordt er weer een nieuw doel gezocht. Als gevolg van de vastenactie kwam dit jaar Marjo Jenniskens in het nieuws. Zij werkt al een jaar in Nepal in een tehuis voor opvang van straatkinderen. De straatkinderen worden in dat tehuis opgevangen en verzorgt. Er wordt basisonderwijs gegeven en beroepsonderwijs. Hierdoor zijn veel kinderen later in staat een normaal bestaan op te bouwen. Voor weinig geld kan daar al een hoop worden gerealiseerd! Marjo Jenniskens, geboren en getogen in Ysselsteyn een van de dorpen waar de VZO actief is, zij heeft het afgelopen jaar belangeloos en zonder beloning gewerkt in het tehuis voor de opvang van de straatkinderen. De VZO en organisatie van de fietstocht vond dat Marjo gesteund mocht worden. En VZO is blij dit te kunnen doen doormiddel van de opbrengst van deze fietstocht. De opbrengst zal natuurlijk via de organisatie waarbij Marjo aangesloten is rechtstreeks naar het tehuis gaan waar Marjo werkzaam is. Op dinsdag 30 augustus om 20.00 uur is een informatie avond in een van de zalen van Roelanzia in Ysselsteyn over het werk van Marjo in Nepal. Ook dit jaar is weer een mooie route uitgezet door het ontgonnen Peelgebied van Limburg en Brabant. Dit jaar is er op de rustplaats een kruidentuin te bezichtigen onder deskundige begeleiding. Op zondag 11 september kan zich inschrijven vanaf 11.00 tot 13:30 uur. Er zijn 2 vertrekpunten. Er is een startplaats bij café restaurant Roelanzia aan het Lovinckplein in Ysselsteyn en bij café restaurant den Tommes aan de Grootdorp in Merselo. Het inschrijfgeld bedraagt 3,50 en voor kinderen tot 12 jaar 1,00. Fiets en ontdek de mogelijkheden in je eigen omgeving en steun meteen een goed doel. PAARDEN SPORTVERENIGING S.G.W. Vliet land te Leidsendam Sabine Franken behaalde met haar paard Tenda in de klasse L de le prijs. Limburgse Kampioenschappen te Lottum. Op zaterdag behaalde Hilda Lemmens met haar paard Macintosh's in de klasse Z2 de 5e prijs. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 11