.Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 32 12 augustus 2005 Van de Parochie: Matteüs: 15,21-28 Jezus vertrok en week uit naar het gebied van Tyrus en Sidon. Plotseling klonk de roep van een Kanaënitische vrouw die uit die streek afkomstig was: 'Heb medelijden met mij, Heer, Zoon van David! Mijn dochter wordt vreselijk gekweld door een demon.' Maar hij keurde haar geen woord waardig. Zijn leerlingen kwamen naar hem toe en vroegen hem dringend: 'Stuur haar toch weg, anders blijft ze maar achter ons aan schreeuwen.' Hij antwoordde: 'Ik ben alleen gezonden naar de verloren schapen van het volk van Israël.' Maar zij kwam dichterbij, wierp zich voor hem neer en zei: 'Heer, help mij!' Hij antwoordde: 'Het is niet goed om de kinderen hun brood af te nemen en het aan de honden te voeren.' Ze zei: 'Zeker, Heer, maar de honden eten toch de kruimels op die van de tafel van hun baas vallen.' Toen antwoordde Jezus haar: 'U hebt een groot geloof! Wat u verlangt, zal ook gebeuren.' En vanaf dat moment was haar dochter genezen. Dc vraag van de vrouw is een hartsgrondig gebed van iemand in nood en voor Jezus een manier om te laten zien dat we over de eigen grenzen heen moeten stappen. Intenties van 13 aag t/m 19 aug 2005: za 13 aug 19.00 u di 16 aug 19.00 u VolkzangTo janssen-Thielen; Martien Couwenberg en overt, fam. Jan en Truus Willems-Lemmen (Buurt) Overi.fam.Philipsen-Groetelaars; Geert Deters; Overl.fam. Mulders-Maessen; Jrd. Maria Peters; Marlidi Bastiaansen; Grad Fleurkens Gerardus v.d.Munckhof en echtgenote Peter Verheijen en Maria Litjens; Pater Eelco Steneker Misdienaars: za 19.00 u Mike en Niels di 19.00 u Mike en Erwin Vervolg op de vastenactieavond over Nepal op dinsdag 30 augustus a.s. aanvang 20.00 uur, bij Roelanzia voor Merselo Vredepeel en Ysselsteyn. Marjo Jennlskens zal het project persoonlijk toelichten, ledereen is natuurlijk van harte welkom. Namens het comité

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1