Programma van 29 juli t/m 6 augustus V rijdagavondgroep 20:00 Medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a.15 jaar 20:00 Medewerkersgroep 2 Vrijdagavondgroep 20:00 Medewerkersgroep 1 Discotheek v.d. jeugd v.a.15 jaar 20:00 Medewerkersgroep 1 In november bestaan wij 35 jaar, dit willen wij graag vieren. Daarom zijn wij op zoek naar foto- en film materiaal van de afgelopen 35 jaar Jera. Diegene die nog ergens iets heeft liggen, kan dit afgeven bij Patrick Marcellis, Dopheide 22 tel.541505. Hier wordt een copie van gemaakt en men krijgt natuurlijk het orgineel terug. Examenfuif Het wordt weer tijd voor een knallende examenparty, alle geslaagden mogen hieraan meedoen. Je kunt jezelf opgeven voor 15 augustus bij: Martijn Claessens 06-52624581 claessens martiin@hotmail.com Ook diegene die vorig jaar buiten de boot zijn gevallen, kunnen dit jaar meehelpen organiseren. Alcoholvrije tienerdisco Op 9 september starten wij met de tienerdisco, zie advertentie elders in het YNB. Jera-Kamp 2005 Jera-Kamp 2005 zit er alweer op....ohhhhsnik snik. Het was weer een week om nooit meer te vergeten. Vermoeiend zoals altijd, maar ook weer zeer geslaagd. Natuurlijk kan zo'n fantastisch kamp niet alleen door de Jera mogelijk gemaakt worden, daarom willen we nog graag de vele vrijwilligers en sponsoren bedanken: Legro (Janus en Henk), Wim Lemmens, Dennis Lemmens, Frank Swinkels, Willie Claessens, Tom Bouwman, Roelanzia, Egelmeers, Forest, Snackers, Supermarkt Seuren, volleybalvereniging, korfbalvereniging, Appie Hein, Bennie Beelen en natuurlijk ook de vele vrijwilligers die mee hebben geholpen met de diverse activiteiten zoals: Levend Cluedo, Grote Geld Spel en de Spokentocht. Natuurlijk zijn er altijd personen die we zijn vergeten te vermelden. Ook deze personen van harte bedankt. Net zoals andere jaren is er weer was blijven hangen in de Jera, deze was zal nog t/m de fotoavond bewaard worden. Dus ben je iets kwijt kom een kijkje nemen in de Jera. Meer info over de fotoavond volgt t.z.t. nog. Kinderen hartstikke bedankt voor de fijne week! De kinderen die in groep 8 zaten veel succes op de middelbare school en de andere tot volgend jaar op Jera-Kamp 2006 in Namens het leidingteam, Kampkoerier Hennie Beelen, Lianne Derks, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, René Jaspers, Joan Kuenen, Roel Linders, René van de Pas, Renate Peeters, Ruud Sanders, Ferdy Seuren, Ingo Seuren, Tineke Vergeldt en Willem Verheijen. Heb je nog op of aanmerkingen vertel het de leiding! Evaluatie Jera-Kamp 2005 Noteer alvast in je agenda: vrijdag 5 augustus (vrijdag met de Venrayse kermis) evaluatie Jera-kamp 2005 en vooruitblik Jera-Kamp 2006 om 19.00u.voor de gehele leiding in de Jera. Vrijdag 29-juli Zaterdag 30-juli Vrijdag 5-aug Zaterdag 6-aug 35 iaar Jera Voor meer info check www.iera70 ,nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 4