KEIJSERS-MANDERS F3 Stef Lemmens Bram Stevens Willem Janssen Timo Hubers Job van de Weijer Sander Spreeuwenberg Marijn Claessens Rens van Dijck Kevin van Hoof F4 Roy Vollenberg Bram Wilmsen Mike Michiets Stan Baetsen Ischa van de Vossenberg Siem Matijsen Rens Geurts Bart Reintjes Rick van Lier MF1-2 Mike Arts Job Cuppen Luc Lemmens Loek Linders Dave Marcel lis Luc Marcellis Koen Rops Melle van de Ven MF3-4 Joey Cox Teun van Haperen Mark Leeyen Jim Michiels Ruben Smits Jesper Spreeuwenberg Wout Strijbos Cas Teunissen Jelle Verstappen Jeroen van Well L+T Rene Lemmens Peter Reintjes Johan van de Ven Peter Verstappen Twan Stevens Jeroen van Lier Bart Marcellis Gerard Spreeuwenberg Inge van de Vossenberg Henk van de Weijer HBS "Ons Genoegen" Goud voor Ron v.d. Hoff Op de finalewedstrijd van de G.P.-serie in Sofia(Bulg-) won Ron v.d.Hoff met het Ned.Team een gouden medaille in het landenklassement. Na de voorronden stond het team al met ruime voorsprong op de lc plaats door de goede prestatie's in de individuele wedstrijd. In de finaleronden voor de teamrangschikking werd eerst het gastland Bulgarije verslagen waarna in de halve finale werd gewonnen van Ukraine. In de finale werd vervolgens, onder zeer slechte weersomstandigheden, gewonnen van Japan met 245 tegen 236 p. Individueel werd Ron in de 2e ronde verslagen door een Fransman. Worldgame's Heden, vrijdag, begint het veldschieten in Duisburg als onderdeel van de Worldgames. Dit zijn een soort spelen voor niet-olympische sporten. Als enige landgenoot op het onderdeel boogschieten is ons lid Gerard Koonings afgevaardigd. Wij wensen hem daar veel succes toe. Hij zal in Duisburg overigens ondersteund worden door een ander lid van onze vereniging. Anton van Berkel is nl. namens de Ned.Handboogbond als Bondscoach aanwezig. Uitslag Veldwedstriid StOedenrode Compoundklasse: le Johan van Dongen708 p. Bare-bow Vet.: le Jan Koonings 521 p. 11e Geert Vollenberg 649 p. Bare-bow heren: 5e Cor Jansen 512 p. Keijsers-Manders Sanidrome Keizersvelri Venray Keijsers-Manders Installatietechniek 8V Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn T: 0478 - 54 42 00 www.keijsersmanders.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6