Vsselsteyn Vloerencentrum jeugd clubkampioenschappen 2005 De finale's van de jeugdclubkampioenschappen 2005 zijn gespeeld. Het waren stuk voor stuk spannende wedstrijden. 's Morgens werden de partijen van de basisschooljeugd gespeeld. Bij de meisjes kwam Anouk als winnaar uit de bus, ze won van Laura in twee sets, Tussen de jongens was het een echte titanenstrijd. 214 Uur duurde de wedstrijd tussen Teun en Luuk. Uiteindelijk werd deze in het voordeel beslist van Teun. In de namiddag werden de finales getennist van de jeugd voortgezet onderwijs. Tussen Ilse en Rinske werd de wedstrijd na 3 lange sets en 3 matchpoints tegen, uiteindelijk toch gewonnen door Ilse. Bij de jongens ging de strijd tussen Mark en Joris. Het was Joris die in twee spannende sets aan het langste eind trok en uiteindelijk won. De prijswinnaars kregen allemaal een prachtige beker, uitgereikt door Josje Geurts van Vloerencentrum, mee naar huis. Natuurlijk mochten de clubkampioenen ook nog de mooie wisselbekers in ontvangst nemen. Daarbij kregen alle deelnemers een leuke herinnerings-medaille. Al met al kunnen we zeer tevreden terugkijken op deze clubkampioenschappen, waar ons motto "Speelplezier in tennis staat voorop" weer duidelijk van toepassing was! j Graag willen we ook allen bedanken die een bijdrage hebben geleverd aan deze prachtige week. Meisjes basisschool Jongens basisschool Meisjes voortgezet onderwijs Jongens voortgezet onderwijs 1 Anouk Litjens Teun Spreeuwenberg Ilse Litjens Joris Verheijen Laura van Lipzig Luuk van Meijel Rinske van Hees Mark Glazkov T Laura Gooren Willem de Wit Juui Hendriks Frank Spreeuwenberq 4 Shkula Kakar Roel Litjens Marleen Bouwman Roel Claessens Allemaal van harte proficiat met deze prachtige prestaties I Vloerencentrum Mix-Clubkampioenschappen 2005 Afgelopen 2 weken zijn de Vloerencentrum Mix-Clubkampioenschappen gespeeld. In 2 categorieën werd fel strijd geleverd voor de titel Mix-Clubkampioen 2005. Na mooie poulewedstrijden en spannende halve finales stonden de volgende spelers op zaterdag in de finale: De Mix-Clubkampioenschap Poule B finale ging tussen Diny en Bert Pouwels - José en Jan Jaspers waarbij eerst genoemden de wedstrijd wonnen. De Mix-Clubkampioenschap Poule A finale ging tussen Lindsey Pouwels en Twan de Wit - Kristel Gielen en Erwin Dijkstra waarbij laatst genoemden zich Mix-Clubkampioen 2005 mogen noemen. Alle winnaars van Harte Gefeliciteerd. Thuisblijvers Toernooi Op zondag 31 juli wordt het thuisblijvers toernooi gespeeld voor diegenen, die niet met vakantie gaan of nog moeten gaan of zelfs al terug zijn. Je kunt je hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine of via onze website. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50. De inschrijving sluit op 24 juli. De organisatie van dit toernooi is in handen van Mustafa Sorkhabi en Kristel Gielen. Toernooien voor de komende tijd Even een kort overzichtje van de toernooien die de komende maanden worden georganiseerd. Meer informatie volgt uiteraard tzt in het YNB. 1De clubkampioenschappen van 20-8 t/m 4-9-2005 Aanmelding v.a. 25-7 t/m 14-8-2005 2. De team clubkampioenschappen van 25-9 t/m 9-10-2005 Aanmelding v.a. 15-8 t/m 18-9-2005 UI CIIIUUIL9in^l.ll

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 6