HBS "Ons Genoegen** Drie kampioenen op N.K.-veld. Het Ned Kampioenschap veldschieten in Zoetermeer verliep voor Ons Genoegen ongekend succesvol Junior Bas Tonnaer werd kampioen bij dejua. compound terwijl zowel bij de heren oom pound. de hercn-recurve en bij de dames-recurve tot de laatste 3 pijlen door leden van Ons Genoegen gestieden werd om te titel. In beide herencategorieën gebeurde dit zelfs door 2 leden per categorie. Bij de dames moest Liesbeth Koonings de titel uiteindelijk overlaten aan een Haagse concurrente maar met een 2e plaats voor haar en een 4"' plaats voor Liane Kesseis presteerden de dames heel goed. In de reeorveklasse ging de strijd vanaf de eerste dag tussen Dave v.d Coeten, Gerard Koonings en Xander Holl uit Eerde Gerard wist de achterstand van 8 p. na de eerste dag te halveren maar verder liet Dave het niet komen. Holl moest de 2 clubgenoten laten gaan en werd 3e. In de compoujKÏklasse was de strijd zo mogelijk nog spannender. Johan van Dongen nam de eerste dag de le plaats in met een voorsprong van 3 punten op clubgenoot Mark Poels en Guido v.d. Bosch uit Middelbeers. De T dag maakten the twee hun achterstand echter weer goed en zodoende eindigden er 3 schutters gelijk op de eerste plaats, ongekend bij een INed. Kampioenschap. Bij het veldschieten worden echter X-en genoteerd wanneer een klein rondje binnen de roos wordt getroffen. Het aantal X-en is dan bij een gelijke stand beslissend Het toeval wilde dat bij zowel Johan v. Dongen als bij v.d Bosch ook dit aantal gelijk was en zodoende werden beide als Ned. Kampioen gehuldigd. Het was sneu voor Mark Poels om met evenveel punten genoegen te moeten nemen met dc bronzen medaille terwijl hij bij de 2 vorige N.K.-s zilver won met 1 p. minder dan de kampioen. De uitslag: Recurveklasse: le Dave v-.d. Goelen 667 p. 2e Gerard Koonings 655 p. 8e Ton Hellegers 597 p 10L" Gerard Claassen 583 p. 15C Jan v.d. Coelen 558 p, 23e Mart van Hoof 439 p. Compoundklasse: lc Johan v. Dongen 707 p. 3e Mark Poels 707 p._ 2r Michiel Hendriks 624 p. 23e Harrie Poels 621 p. Compound- Junioren: le Bas Tonnaer 607 p. 469 p. Compounddames: 4e Wendy Poels Recurve dames 2e Liesbeth Koonings 536 p. 4e Liane Kesseis 475 p. Bare Bowklasse: 7® Jan Kooning 515 p. 9C Cor Jansen 513 p. Fita Baarse hot. Op de Fita-wedstrijd in Baarschot werd Michel Camps winnaar van de Vetklasse met 1303 p.( 1 dag) Sraar Jacobs werd 3C met 1228 p. Rick Philipsen werd winnaar in de heren-1200 klasse met 2350 p.(2 dagen) WJC Fita te Madrid. Bij het W.K.-fïta in Spanje kon Ron v.d Hoff zijn goede vorm van de laatste weken niet benutten. Hij wist zich in de kwalificatiewedstrijd met voor de finaleronden te plaatsen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5