Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Maandag 27 juni was het de laatste repetitie voor de vakantie voor de fanfare. We beginnen weer op maandag 15 augustus. Examens muziekschool In de week van 20 juni tot en met 25 juni hebben 5 leden van onze vereniging deelgenomen aan de muziekschool in Venray. Bemadette Lemmens slaagde voor het C-examen, Stefanie voor B en Willy Hubers, Michelle de Wit en Marly van Asten slaagden voor het A-examen met lof). Allemaal van harte gefeliciteerd! Feestavond u u Op vrijdag 8 juli is onze jaarlijkse feestavond. Een opgaveformulier hebben jullie inmiddels ontvangen. Heb je je nog niet opgegeven, maar wil je toch komen, geef je dan zo snel mogelijk op bij Peggy Arts. Entreekaarten Zoo Pare Overloon ■"oor onze leden bestaat tot en met 31 augustus de mogelijkheid om met korting entreekaarten te bestellen voor o Pare Overloon. Heb je interesse, neem dan contact op met Jacqueline van Asten, tel. 541849. TC\ I fDfl ID Vandaag de bevrijdingsrit in Overloon. De bevrijdingsrit start bij het oorlogsmuseum in Overloon en telt 105 kilometer. Het is deze zondag ideaal weer om te fietsen. Niet zo warm als de afgelopen dagen. Wel staat er een stevig briesje. Maar we hebben er zin an. De eerste 60 kilometer worden in een hoog tempo afgeraffeld. Toerclub Overloon stuurt ons in noordelijke richting via het land van Cuijck We zien het prachtige rivierlandschap aan ons voorbij schieten. Ook zien we hoe een schaap zijn plasje doet onder aan de dijk. Al weten we tot op heden nog niet of het wel een schaap was. Het kan ook een Poema zijn geweest of misschienVia de maasdijk richting Ravenstein komen we naar enkele omzwervingen aan bij de pauzeplaats waar we worden getrakteerd op een appeltje. Ook kunnen we hier onze bidonnen weer vullen. De temperatuur is dan inmiddels al weer ruim boven de 20 graden. Het tweede gedeelte van de tocht verloopt even voorspoedig als het eerste gedeelte. Vlak bij de Vredepeel neemt de sectie Venray afscheid van de Ysselsteyners. De Venrayse leden zijn dus de enige die de volledige tocht volbrengen. Op het terras in Oveloon vochtbalansen en ook deze tocht zit er weer op. Lees hoe het onze jongens uit Oirlo is vergaan op onze website www.ysselsteyn.com/toerclub En oh ja het niddelde deze week was 31,7 km/h. GEMENGD KOOR 'VIVACE' 6 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. Er zullen enkele mededelingen gedaan worden m.b.t. de concertreis. Op deze repetitie is er ook nog de mogelijkheid om u optegeven voor de fietstocht op 16 juli. Kom allemaal!!!!!!!!!!!!! In dc vakantie zingen we 2 keer de H.Mis op 23 juli en 6 augustus. Zaterdag 30 juli verzorgen we de H.Mis bgv. het afscheid van pastoor Jenniskens. Op donderdag 28 juli is er daarom een extra repetitie, in de kerk. Hou met bovengenoemde data zoveel mogelijk rekening!!!!!!!!! aan de examens Romme slaagde (waarvan Marly J

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 11