"ORPE Rabobank Venrav Open JUNIOREN jVLOERENCENTRUM Jeugd Clubkampioenschappen 2005| Van 19 juni t/m 2 juli vinden de Vloerencentrum jeugd- en mix clubkampioenschappen 2005 plaats. De wedstrijden worden in de middaguren en in het begin van de avond gespeeld, samen met de mix clubkampioenschappen voor de senioren. De finales spelen we op zaterdag 2 juli Behalve de halve en hele finale van de basisschool meisjes, deze worden op woensdagmiddag om 15.00 uur en om 18.00 uur gespeeld. De poule indeling komt in hetYNB en de tijden die jullie moeten tennissen hangen vanaf vrijdag 19 juni op de baan. We gaan er vanuit dat alle jeugdleden meedoen.Voor de jeugdleden die nog maar kort lid zijn en liever nog geen wedstrijdje spelen, verzinnen we iets anders. Heb je hierover vragen, dan kun je bellen naar Paul Litjens tel 541932 .Als je echt niet kunt dan geldt voor dit toernooi een afmeldplichttot12juni, bij Elly tel 0493-526117 of Paul 541932. Dit toernooi is een mooi moment om de jeugd en senioren samen te zien spelen. We wensen alle deelnemers jong en oud, succes en veel tennis plezier. We nodigen alle ouders en familie uit om te kijken naar de spannende wedstrijden.Uiteraard hebben we voor alle deelnemers een leuke herinnering. Ysselsteyn SENIOREN KEIJSERS MANDERS Het Keijsers Manders Open Dorpen Toernooi is in volle gang. Maar liefst 110 deelnemers van 9 verschillende verenigingen zuilen in de diverse speelklassen deze week gaan uitmaken, wie winnaar worden van de mooie prijzen. Je kunt het toernooi op de voet volgen op onze website www.vsselstevn.com/tvv en tevens op www.toernooi.nl Komende weekend, zaterdagmiddag en zondag, worden de finale-wedstrijden gespeeld. Na afloop om ca. 18.30 uur is de prijsuitreiking door de toemooi-sponsor, dhr. Keijsers, met aansluitend een grote loterij met vele mooie prijzen en als hoofdprijs een tennisracket ter waarde van ruim 200,-. Wil je een keer een leuke dubbel-wedstrijd zien, kom dan gerust eens kijken. U bent welkom. Bijeenkomst deelnemers TVY De bijeenkomst voor de deelnemers van TV Ysselsteyn is gepland op dinsdag 14 juni om 20.00 uur in de kantine. Zorg, datje aanwezig bent, zodat je met elkaar afspraken kunt maken, wie wanneer speelt etc. Alle deelnemers worden persoonlijk uitgenodigd. Shirts Dorpencompetitie Willen degenen, die dit jaar hebben deelgenomen aan de Dorpencompetitie de shirts svp terug bezorgen bij Tilla de Wit, Veenmos 3. We hebben ze nl. weer nodig voor het Venray Open in het weekend van 17 t/m 19 juni. PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Well Afdeling paarden. Dressuur Klasse Z2: Hilda Lemmens reed in deze klasse 2 proeven met haar paard Macintosh's. Ln de eerste proef won ze de eerste prijs. In de tweede proef won ze de derde prijs. Dressuur Klasse B: Sabine FRanken de 4C prijs met Tenda. Springen Klasse B: Sabine Franken met Tenda de 2C prijs. Tamara Klaasen met Tezoway de 2e prijs. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 10