aa 14 «~mrrs- Muziekvereniging de Peelklank Partij repetities fanfare In de voorbereiding op het afsluitingsconcert op zaterdag 25 juni op het dorpspodium zijn er een aantal partij repetities gepland. Een overzicht hiervan hebben jullie inmiddels ontvangen. As. maandag 6 juni is de indeling van de repetitie als volgt: Van 19.45 - 21.15 uur: repetitie voor aiie blazers met slagwerk! Van 21.15 - 22.30 uur: repetitie voor slagwerk! Corveedienst Corveedienst voor de maand juni: Linda Bouwman, Ingrid Bruin, Thei Deters en Josje Geurts. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Anjerloterij .1» de periode van 29 mei tot en met 19 juni komen jeugdleden van onze vereniging bij u aan de deur voor de v -rkoop van anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur en natuurbehoud in Limburg. Wij bevelen deze loten van harte aan: ook onze vereniging heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen uit dit fonds! Programma Zondag 12 juni Zaterdag 18 juni Woensdag 22 juni Zaterdag 25 juni Défilé afsluiting wandelvierdaagse Oud ijzer actie serenade Diny Janssen Serenade 50-jarig huwelijk fam. Deters-Koppens Afsluitingsconcert op dorpspodium Eigen IVM-opleiding In september starten wij weer met een verkorte IVM-opleiding. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo en zijn in het bijzonder gericht op het gaan bespelen van een instrument bij de fanfare of bij de drumband. De opleiding is op de eerste plaats bedoeld voor leerlingen van de basisschool, maar er zijn ook mogelijkheden voor "senioren". De lessen worden gegeven in Ysselsteyn. or meer informatie kunt u contact opnemen met Jacqueline van Asten (tel. 541849), Jan van de Pas (tel. S^tlól 1) of rechtstreeks bij Wil Jacobs (tel. 571854). ■IFUGDFANFARE Op vrijdag 3 juni is er géén repetitie omdat er veel afmeldingen zijn. Op donderdag 9 juni gaan we naar de Vredepeel. We vertrekken om 18.18 uur bij hel gemeenschapshuis. Denk aan het uniform, blauwe spijkerbroek en witte blouse. Vergeet ook nietje standaard, klapper en instrument. De volgende ouders zijn op donderdag 9 juni aan de beurt om te rijden. Erwin Janssen. Marly van Asten en Lea Hendriks. Graag om 18.15 uur aanwezig zijn. Omdat we op donderdag 9 juni blazen, is er op vrijdag 10 juni géén repetitie (ook ï.v.m. de avondvierdaagse). Denk ook nog aan 26 juni, Kermisconcert te Merselo. PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Sevenum Afdeling paarden. Springen Klasse L: Kim Egelmeers met Lady Chelsea de 6° prijs. Samengestelde wedstrijd te Hünxe(Duitsland). Gerald Arts met Rolling Stone in de klasse Z de 5C prijs. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 5