TVY OPEN DORPEN TOERNOOI Ysselsteyn Ysselsteyn VLOERENCENTRUM Mixkampioenschappen 2005 IVLOERENCENTRUM Jeugd Clubkampioenschappen 2005| SENIOREN KEIJSER5*MANDERS, Komende week wordt het 12 Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV is met 112 inschrijvingen van in totaal 10 verschillende verenigingen dit jaar wederom zeer goed bezet. Er wordt gespeeld in dames-heren- en gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. Dus voor elk niveau. Het toernooi begint a.s. zondag en wordt afgesloten op zondag 12 juni met de finales, waarna prijsuitreiking en een loterij met mooie prijzen. Als hoofdprijs dit jaar een tennisracket ter waarde van ruim 200,=. De wedstrijdschema's hangen vanaf woensdag bij de baan en zijn natuurlijk vermeld op onze website: www, vsselstevncom/tw- De Vloerencentrum Clubkampioenschappen Mixdubbel Senioren worden dit jaar gespeeld in de week van 19 juni t/m 2 juliDit toernooi wordt gelijktijdig gespeeld met de Jeugd Clubkampioenschappen. Dit betekent, dat in de middaguren en in het begin van de avond de jeugdwedstrijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrijden. De finales worden gespeeld op zaterdag 2 juli. Voor de Clubkampioenschappen Mixdubbel Senioren liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met 12 juni Natuurlijk kun je je ook middels onze website, www.vsselstevn.com/tvv. inschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon. Voor meer info: Kalle Voigt 0478-545008. JUNIOREN Van 19 juni t/m 2 juli vinden de Vloerencentrum jeugd- en mix clubkampioenschappen 2005 plaats. De wedstrijden worden in de middaguren en in het begin van de avond gespeeld, samen met de mix ciubkampioenschappen voor de senioren. De finales speien we op zaterdag 2 juli. Behalve de halve en hele finale van de basisschool meisjes, deze worden op woensdagmiddag om 15.00 uur en om 18.00 uur gespeeld. De poule indeling komt in het YNB en de tijden die jullie moeten tennissen hangen vanaf vrijdag 19 juni op de baan. We gaan er vanuit dat aile jeugdleden meedoen. Voor de jeugdleden die nog maar kort lid zijn en liever nog geen wedstrijdje spelen, verzinnen we iets anders. Heb je hierover vragen, dan kun je bellen naar Paul Litjens tel 541932 .Als je echt niet kunt dan geldt voor dit toernooi een afmeldpiicht tot 12 juni bij Elly tel 0493-526117 of Paul 541932. Dit toernooi is een mooi moment om de jeugd en senioren samen te zien spelen. We wensen alle deelnemers, jong en oud, succes en veel tennis plezier. We nodigen aile ouders en familie uit om te kijken naar de spannende wedstrijden.Uiteraard hebben we voor alle deelnemers een leuke herinnering. BELANGRIJK - EXTRA HERINNERING Lessen van Maascourt/ Slagvaardigheldlessen en maandagavondcompetitie Zoals doorgegeven is er op maandag 6 juni geen maandagavondcompetitie en zijn er ook geen bal- en slagvaardigheldlessen. Dit komt omdat de banen bezet zijn voor het Open Dorpen toernooi. Ook de lessen die door Meggie worden gegeven kunnen daarom op woensdag en donderdag niet doorgaan. Op donderdag gaan de lessen van 16.00 uur tot 18.00 uur wel door! Dames 35+ kampioen in de KNLTB competitie Prachtig nieuws! Onze dames die op de dinsdag KNLTB-competitie speelden, zijn kampioen geworden. Tot de voorlaatste speeldag stond het team nog op een 2® plaats. Doordat Lottum met 2-2 gelijk speelde tegen Velden en ons team met een overtuigende 3 1 won van Maasbree, werden ze toch nog kampioen. Het team bestaat uit Liesbeth Altink, Gonny van Dijck, Riek Heidens, Annelies v.d. Wegen en Miek de Wit en worden gesponsord door Smulwereld Forest. (Invalster Henny Vousten zorgde op de laatste wedstrijddag nog voor 1 extra puntje, wat Ysselsteyn goed kon gebruiken) Dames, van harte proficiat met deze mooie prestatie!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 11