Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 43, nr. 21 28 mei 2005 a Een opgave aanvaarden betekent: verantwoordelijkheid dragen Van Lovinckplein 8: Joh. 6,51-58: "Ik ben het levende brood dat uit de hemel is neergedaald; wanneer iemand dit brood eet zal hij eeuwig leven. En het brood dat ik zal geven voor het leven van de wereld, is mijn lichaam". Brood staat voor leven. Bij brood horen drank, kleding en een huis, de eerste levensbehoeften van de mens. Miljoenen mensen werken hiervoor en leven ervan. Vaak lijkt dit het enige waarvoor mensen leven: brood en spelen. Het leven van de wereld vindt zijn toppunt in het spel: olympische spelen, -festivals en andere feesten getuigen hiervan. En als wij daar door heen prikken ontdekken wij dat wij bij alle welvaart toch hongeren naar brood dat leven geeft aan ons hart, ook aan ons hart van vlees, dat zo lijdt. Die honger kan alleen gestild worden door het brood dat zelf vlees is, dat eeuwig leven geeft en geborgenheid in liefde. Intenties van 28 mei t/m 3 juni 2005: za 28 mei 19.00 u (Kinderwoorddienst) (Kinderkoor) Fam. Janssen-Thielen en Opa; Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; Louis Arts; ouders Koonings-Janssen. di 31 mei H. Mis in Kevelaer 11.30 u Overl. Fam Vollenberg-Aerts en Gerrit en Theo; Pater Joop en Pater Eelco Steneker; jrd. Jan van Lipzig en Tom. Misdienaars: za 19.00 u Jelle en Stef Rome-reis: Ik ben teruggekeerd vanuit Rome. Daar hebben we een vermoeiende vergadering gehad. Het resultaat is dat ik, met pijn in het hart, gekozen ben voor het algemeen bestuur van onze congregatie. Dat betekent dat ik voortaan in Rome zal moeten wonen en van daaruit de wereld bereizen. Het is echter niet zo dat ik binnen twee weken daar moet zijn, zoals er een verhaal gaat. Ik neem hier afscheid eind juli/begin augustus. Pastoor Jenniskens. Kinderwoorddienst: Dit weekend zijn, zoals alle weken, de kinderen welkom! Maar deze week is er weer een kinderwoorddienst, speciaal voor hen. flliw.'i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2005 | | pagina 1